آخرین اخبار

تصمیم ترامپ برای ورود به کارزار انتخاباتی در ۲۰۲۴

فارس نوشت: «پیتر ناوارو» مشاور تجاری کاخ سفید در دولت سابق آمریکا از فرامین اجرایی رئیس‌جمهور کنونی در رد اقدامات و مواضع دولت سابق انتقاد کرد و گفت، دونالد ترامپ در انتخابات ۲۰۲۴ پیروز می‌شود و دستورهای اجرایی جو بایدن را کنار می‌زند.

در حالی که اظهارنظرها در آمریکا درباره منع کردن احتمالی دونالد ترامپ از تصدی مناصب دولتی به دلیل نقش داشتن او در تحریک هوادارانش برای حمله مرگبار ششم ژانویه (۱۷ دی ماه) به کنگره ادامه دارد، مشاور سابق ترامپ اعلام کرد که او در انتخابات چهار سال آینده ریاست جمهوری شرکت می‌کند و با آرایی بالا پیروز خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، «پیتر ناوارو» مشاور تجاری کاخ سفید در دولت دونالد ترامپ در مصاحبه با شبکه فاکس نیوز بشدت علیه اقدامات روزهای اولیه جو بایدن به عنوان رئیس‌جمهور آمریکا موضع گرفت.

مشاور رئیس‌جمهور سابق آمریکا اعلام کرد، دستورها و فرامین اجرایی جو بایدن از زمان به قدرت رسیدن او یک هدف مشترک را دنبال کرده و آن از بین بردن اقدامات و مواضع دولت ترامپ بوده است.

ناوارو با اتهام‌زنی به بایدن مدعی شد که رئیس‌جمهور آمریکا با «برچیدن همه دستورهای (اجرایی دولت دونالد ترامپ) در خصوص خریداری کردن از شرکت‌ها و کالاهای ساخت آمریکا دارد به نمایندگی از چین رفتار و اقدام می‌کند».

وی در ادامه به مخاطبان فاکس نیوز که بخش عمده آن را حامیان دونالد ترامپ تشکیل می‌دهند، اطمینان داد که رئیس‌جمهور سابق آمریکا در انتخابات ۲۰۲۴ حاضر و دوباره پیروز خواهد شد.

مشاور سابق تجاری کاخ سفید گفت: «درباره ای دستورهای اجرایی باید این را مطرح کرد که اینها در سیاست عرف است. وقتی که دونالد ترامپ در یک انتخابات با ارای بالا در سال ۲۰۲۴ پیروز شد، او همان دستورهای اجرایی (زمان حضورش در ریاست جمهوری سالهای ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۰) را مجددا اعمال می‌کند».

311311

کد خبر 85648

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =