آخرین اخبار

مکان‌های پرخطر در قزوین ایمن‌سازی می‌شوند

مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین گفت: مکان‌های پر خطر در سطح شهر قزوین و صنایع مستقر در شهرصنعتی البرز شناسایی و ایمن سازی می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ قدرت اله مهدیخانی، مدیرکل مدیریت بحران استان در حاشیه جلسه ای که به منظور ایجاد کارگروه های شناسایی، پایش و ایمن سازی  اماکن پر خطر واقع در شهر قزوین و شهرصنعتی البرز، با حضور معاون پیشگیری از وقوع جرم دادستان مرکز استان و نمایندگان دستگاه های اجرایی استان برگزار شد؛ اظهار کرد: متاسفانه استان قزوین  هم به لحاظ رخداد های طبیعی  و هم سوانح انسان ساخت دارای پتانسیل بالایی است که همه ساله خسارات زیادی را به مردم و دولت تحمیل می کند.

مهدیخانی افزود: تاکید مدیریت بحران همواره براین موضوع بوده که پیشگیری بهتر از درمان است و در این راستا، فعالیت های عمده ای از قبیل اجرای پروژه های پیشگیرانه، آموزش، اطلاع رسانی و... را در دستور کار خود قرار داده است.

او ادامه داد: از آنجا که دغدغه دستگاه  قضا نیز کاهش خسارت و آسیب به جامعه و پیشگیری از وقوع جرم است، مقرر شد کارگروه هایی متشکل از متخصصین دستگاه های اجرایی و به ریاست اداره کل مدیریت بحران تشکیل و اماکن پر خطر شناسایی شده و ایمن سازی شوند.

مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین در پایان تاکید کرد: با تشکیل این کارگروه ها و احصا نقاط ضعف و خطر ساز، تا حد زیادی از وقوع حوادث و به تبع آن، خسارات وارده جلوگیری شده و در صورت اثبات قصور و کوتاهی مدیران در بروز سوانح، دستگاه قضا می تواند با آنها برخورد قانونی کند.

48

کد خبر 85637

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =