آخرین اخبار

۱۲۰میلیارد ریال صرف اجرای ۱۵ طرح عمرانی و تولیدی در شادگان شد

آبادان - ایرنا - سرپرست فرمانداری شادگان با بیان اینکه برای اجرای ۱۵ طرح عمرانی ،خدماتی و تولیدی در این شهرستان ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شد گفت: این طرح‌ها در ایام دهه فجر در مناطق مختلف شادگان افتتاح می‌شوند.

امید صبری‌پور دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: برخی از این طرح ها که از محل اعتبارات ملی، استانی، نفت، ارزش افزوده و سایر منابع اجرا شده اند در بخش گازرسانی، کشاورزی، مسکن و نیز آموزشی می باشند.

سرپرست فرمانداری شادگان گفت: طرح‌های عمران شهری و روستایی شامل احداث معابر، آسفالت ، روشنایی و گازرسانی به ۲ روستا از جمله طرح‌های آماده افتتاح در دهه فجر امسال در شادگان می‌باشند.

صبری‌پور بیان کرد: ۱۰ مرکز هدایت زندگی ،مرکز ترک اعتیاد ، مرکز مشاوره خانواده و تعدادی واحد مسکونی ایام فجر امسال در شادگان افتتاح و واگذار می شوند.

وی به افتتاح کارگاه بسته‌بندی خرما و مجتمع خدمات رفاهی چند منظوره در دهه فجر اشاره کرد و افزود: هشت رویداد فرهنگی و هنری نیز برای دهه فجر در شادگان برنامه‌ریزی شده است.

سرپرست فرمانداری شادگان با بیان اینکه ویژه برنامه های دهه مبارک فجر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می شوند گفت: دستاوردهای انقلاب اسلامی نشانگر این واقعیت است که ایران اسلامی با اقتدار و با اتکا به توان داخلی به مسیر خود ادامه می دهد.

شادگان در فاصله ۷۰ کیلومتری اهواز مرکز استان خوزستان قرار دارد.

کد خبر 85493

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =