آخرین اخبار

حذف یکی از پست‌های نتانیاهو در فیسبوک

فیسبوک یکی از پست‌های نخست وزیر رژیم صهیونیستی را به دلیل محتوای مغایر با سیاست‌های این شرکت حذف کرد.

 شرکت فیس‌بوک روز دوشنبه اعلام کرد یکی از پست‌های منتشر شده در صفحه کاربری بنیامین نتانیاهو ، نخست وزیر رژیم صهیونیستی را حذف و برنامه گفت‌وگو (چت مسنجر) در صفحه بنیامین نتانیاهو را به طور موقت متوقف کرده است.

فیسبوک پس از آن پست نتانیاهو را حذف کرد که او در آن پست از افرادی که نگران دریافت واکسن کرونا هستند، درخواست کرده بود شماره تلفن شان را برایش ارسال کنند تا با آنان تماس بگیرد و آنان را به دریافت واکسن تشویق کند.

بنیامین نتانیاهو روز پنجشنبه با انتشار برخی فایل‌های تصویری در صفحه توئیتر خود، سالخوردگان اسرائیلی را به دریافت واکسن کرونا تشویق کرد. نتانیاهو در پایان این پست شمار تلفن‌های افراد را درخواست و تاکید کرده بود: اگر فردی را می‌شناسید که از بابت زدن واکسن کرونا نگران است، نام و شماره تلفن او را برایم بفرستید، شاید این افراد تماس تلفنی غیرمنتظره‌ای از من دریافت کنند و من آنان را به دریافت واکسن متقاعد خواهم کرد.

فیسبوک در ادامه پست مشابهی را که در صفحه نخست وزیر رژیم صهیونیستی آمده بود، منتشر کرد، اما پس از مدتی و به علت نگرانی درباره حریم خصوصی (افراد) آن را حذف کرد.

سخنگوی فیسبوک در این باره گفت: مطابق با سیاست حریم خصوصی شرکت (فیسبوک)، اجازه انتشار پست‌ها و مطالبی را که اطلاعات پزشکی مردم را به اشتراک می‌گذارد و یا این اطلاعات را از آنان درخواست می‌کند، نمی‌دهیم و به همین علت پست متخلف (مذکور) را حذف و برنامه مسنجری که در این پست به اشتراک گذاشته بود را نیز به علت نقض قوانین به طور موقت متوقف کردیم.

این در حالی است که حزب لیکود به ریاست بنیامین نتانیاهو ادعا کرد هدف از انتشار این پست تشویق افراد سالمند بالای ۶۰ سال به دریافت واکسن کووید-۱۹ بوده است.

کد خبر 84427

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =