آخرین اخبار

دستگیری ۵ نفر که در تشییع جناره ها تیراندازی می کردند

دادستان عمومی و انقلاب یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: درپی گزارشات مردمی به ضابطان قضایی مبنی بر تیراندازی در مراسمات تشییع جنازه و عروسی، موضوع در دستور دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان و پلیس اطلاعات قرار گرفت.

سید علی ملک حسینی افزود: در پی پخش کلیپی از تیراندازی با سلاح، در یکی از مراسمات تشییع جنازه در مرکز استان، پس از گزارش پلیس اطلاعات نیروی انتظامی، دستورات قضایی لازم صادر و در مرحله اول تعدادی از متهمین شناسایی و دستگیر شدند.

وی اظهارکرد: این افراد به اتهام قدرت نمایی با سلاح تحت پیگرد قانونی قرار گرفته و به زندان معرفی شدند.

دادستان عمومی و انقلاب یاسوج با اشاره به اینکه استفاده غیرمجاز و ناصحیح از سلاح به هیچ وجه قابل پذیرش نخواهد بود، به افرادی که در مراسم تشییع جنازه و عروسی اقدام به تیراندازی می کنند، هشدار داد و خاطرنشان کرد: با افرادی که با این گونه اقدامات، موجب ناامنی در سطح استان و همچنین ارائه چهره زشت و ناپسند از مردم و استان ‌شوند، برخورد قاطع صورت خواهد گرفت.

ملک حسینی تصریح کرد: این افراد بدانند که دیر یا زود شناسایی، دستگیر، بازداشت و اسلحه مورد استفاده آنان ضبط خواهد شد.

وی تأکید کرد: صاحبان مراسم عزا و عروسی که در مراسم آنها، اقدام به تیراندازی با سلاح می شود، نیز مجرم محسوب و تحت پیگرد قرار می گیرند.

دادستان عمومی و انقلاب یاسوج ضمن تقدیر از زحمات نیروی انتظامی و پلیس اطلاعات و سرعت عمل در شناسایی و دستگیری متهمین عنوان کرد: در این پرونده ۵ نفر از افرادی که در مراسم تشییع جنازه اقدام به تیراندازی با سلاح کرده بودند، دستگیر و بازداشت شدند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان کهگیلویه و بویراحمد، ملک حسینی بیان کرد: اقدامات قضایی و انتظامی برای شناسایی و دستگیری سایر کسانی که در مراسمات مزبور اقدام به نیراندازی نموده اند، در حال انجام است.

انتهای پیام

کد خبر 84415

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =