آخرین اخبار

ارزش پالایشی یکم امروز چهارشنبه 8 بهمن ماه 99

اقتصادی رکنا: در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایشی یکم به 9 هزار و 275 تومان معامله شد.

به گزارش رکنا، برخلاف شاخص کل که روز پر هیجانی را پشت سر گذاشت و منفی شد نماد پالایش روند صعودی داشت و تمام نمادهای مجاز معاملاتی این صندوق امروز در پایان معاملات ۸ بهمن ماه ۹۹ با افزایش قیمت مواجه شدند.

امروز شاهد تشکیل سنگین‌ترین صف خرید بازار برای نماد شپنا بودیم. در ساعات پایانی معاملات امروز ارزش صف خرید شپنا به حدود ۱۶۰ میلیارد تومان نیز رسید. در بین نمادهای این صندوق نماد شبریز (پالایش نفت تبریز) رشد ۲.۸۲ درصدی و شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) رشد ۰.۵۸ درصدی را تجربه کردند و شپنا (پالایش نفت اصفهان) و شتران (شرکت پالایش نفت تهران) به ترتیب ۲.۶۸، ۱.۸۵ درصد رشد داشتند.

ارزش پالایشی یکم

امروز چهارشنبه ۸ بهمن ۹۹ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایشی یکم با رشد ۴.۶۶ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۹ هزار و ۹۱ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۴ میلیون و ۵۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایشی یکم با افزایش ۶.۷۸ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۹ هزار و ۲۷۵ تومان معامله شد.

این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود. 

کد خبر 84398

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =