آخرین اخبار

دکتر هاشمیان: میناوند در کما نیست اما زجر تنفسی دارد/ وضعیت او نسبت به صبح بهتر شده است

پزشک بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری گفت که وضعیت پیشکسوت فوتبال ایران نسبت به صبح روز پنجشنبه بهتر شده است.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

محمدرضا هاشمیان درباره شرایط مهرداد میناوند و اینکه گفته شد او به کما منتقل شده است، اظهار داشت: او به کما نرفته اما در شرایط بسیار بد ریوی بوده و زجر تنفسی ناشی از کرونای شدید دارد. میناوند تحت ونتیلاتور یا دستگاه تنفسی تهاجمی است و کارهای بسیار تهاجمی انجام دادیم. شرایط او از صبح امروز (پنجشنبه) خیلی بد بود که بهتر شد اما وضعیت ریوی میناوند ادامه دارد. همه دعا کنند تا او شرایط بهتری پیدا کند.

« میناوند یکی از قهرمانان کشور است و همه پروتکل‌های استاندارد جهان برای او انجام می‌شود.»، وی ضمن بیان این جمله گفت: تلاش ما برای بهبودی شرایط وی خواهد بود. همانطور که این کار را برای همه بیماران انجام دادیم و از آلودگی ICU نترسیدیم، این بار هم جلو رفتیم و همه تلاش می‌کنند.

پزشک بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری که در بیمارستان لاله حاضر شده است، در پاسخ به این پرسش که میناوند چه زمانی از بیمارستان مرخص می‌شود، تصریح کرد: شرایط او بسیار بسیار وخیم و لحظه‌ای است. کارهای استاندارد برای میناوند انجام می‌شود و تیم ما جلو می‌رود. برای ما لحظه به لحظه مهم است که شرایط بدتر نشود. وضعیت میناوند خوب نیست و امیدوارم شرایط بهتری برای او فراهم کنند.

لینک کوتاه کپی لینک
کد خبر 83069

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =