آخرین اخبار

تبلیغ سایت‌های قمار و شرط‌بندی آنلاین جرم است

رئیس پلیس فتای استان زنجان گفت: عامل تبلیغ‌کننده سایت شرط‌بندی آنلاین توسط پلیس فتای استان شناسایی و دستگیر شد.

آفتاب‌نیوز :

سرهنگ محمدعلی آدینه‌لو در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با ماجرای شناسایی و دستگیری عامل تبلیغ‌کننده سایت شرط‌بندی آنلاین، اظهار کرد: در پی رصد و پایش مستمر کارشناسان پلیس فتای زنجان، صفحه‌ اینستاگرامی فعالی در زمینه تبلیغ سایت‌ شرط‌بندی آنلاین شناسایی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی‌های فنی و پلیسی، متهم به‌ هویت‌ معلوم در استان‌ زنجان مورد شناسایی قرار گرفت و با هماهنگی مراجع قضایی به همراه تجهیزات و ادله‌های دیجیتالی به پلیس فتای استان دلالت شد.

این مسئول در رابطه با اعتراف متهم تبلیغ‌کننده سایت شرط‌بندی آنلاین، تصریح کرد: متهم در تحقیقات اولیه منکر بزه‌ارتکابی ‌می‌شد ولی پس از روبه‌رو شدن با مستندات ضمن اعتراف به جرم خود اقرار کرد با ایجاد چندین صفحه در شبکه اجتماعی اینستاگرام با انگیزه کسب درآمد مالی، اقدام به ایجاد صفحه و تبلیغ سایت‌ شرط‌بندی آنلاین کرده است.

رئیس پلیس فتای استان با بیان اینکه تبلیغ سایت‌های قمار و شرط‌بندی آنلاین جرم محسوب شده، با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد، ادامه داد: از کاربران به خصوص قشر نوجوان و جوان انتظار داریم به تبلیغات فریبنده افراد سودجو در فضای مجازی بالاخص شبکه‌های اجتماعی توجه نکنند و از فعالیت در چنین سایت‌هایی خودداری کنند.

آدینه‌لو خاطرنشان کرد: شهروندان زنجانی در صورت مواجهه با موارد مجرمانه می‌توانند موضوع از طریق ۱۱۰ یا سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir بخش ثبت گزارش مردمی در میان بگذارند.

کد خبر 82755

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =