آخرین اخبار

نجات کودک ۲ ساله از خفگی با درب خمیردندان

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از نجات کودک ۲ ساله ای خبر داد که در نبود مادرش در منزل دچار خفگی بر اثر گیر کردن درب خمیر دندان در گلویش شده بود.

آفتاب‌نیوز :

فرهاد کاوه آهنگران، اظهار کرد: ساعت ۱۱ و ۱۱ دقیقه امروز (سه شنبه_۳۰ دی ماه) مادری سراسیمه با شماره تلفن ۱۲۵ سازمان آتش نشانی تماس گرفت و اظهار کرد دو کودک ۵ و ۲ ساله اش را در خانه تنها گذاشته و از منزل خارج شده است. اکنون دختر ۵ ساله اش با تلفن همراه او تماس گرفته و از احتمال خفگی خواهر ۲ ساله اش خبر می دهد.

وی افزود: بلافاصله بعد از این تماس، کارشناسان ستاد فرماندهی آتش نشانی اصفهان ماموران ایستگاه شماره ۱۶ (سه راه صمدیه، کنار گذر اتوبان خرازی) را به محل حادثه واقع در خیابان جامی غربی اعزام کردند.

به گزارش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان، کاوه آهنگران گفت: نیروهای اعزامی بلافاصله پس از رسیدن به محل وارد آپارتمان مذکور شدند و در شرایطی که درب خمیردندان در گلوی کودک گیر کرده بود و ثانیه هایی دیگر تا قطع تنفس کامل نمانده بود، او را نجات دادند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان در خاتمه به شهروندان توصیه کرد هرگز کودکان را در منزل تنها نگذارند، چون آنها بازیگوش و کنجکاو هستند و حادثه همیشه در کمین است.

کد خبر 82578

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =