آخرین اخبار

کوچ و هجوم کاربران واتساپ به سیگنال، باعث بروز مشکلات فنی و از دسترس خارج شدن این پیامرسان شد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ بنیانگذار سیگنال با انتشار پستی در توئیتر  نوشت: میلیون‌ها میلیون کاربر جدید از سیگنال می‌کنند که حریم خصوصی آن اهمیت دارد. از شکیبایی شما سپاسگزاریم. در این پیام آمده است: "ما سرورهای جدیدی را اضافه کرده‌ایم و تعداد زیادی از کاربران  به این پیامرسان اضافه شده است اما تعداد کاربران جدید در روز جمعه ورود کاربران از خوش بینانه‌ترین پیش بینی ما فراتر رفت و میلیون‌ها کاربر جدید نیز پیامی مبنی بر اینکه آیا حریم خصوصی‌شان در امنیت است را برای ما ارسال کردند. از شکیبایی شما سپاسگزاریم. "

سیگنال

سیگنال اواخر روز شنبه اعلام کرد سرویس احیا شده و خطای فنی پیش آمده روی امنیت مکالمات در این اپلیکیشن تاثیری نداشته است. افزایش یکباره کاربران جدید سیگنال در پی واکنش منفی کاربران به سیاست حریم خصوصی جدید واتس‌اپ صورت گرفته که روز جمعه اعلام کرد اجرایی کردن این تغییر را به تاخیر می اندازد.

آمار شرکت تحلیل اپلیکیشن "سنسور تاور" نشان می‌دهد سرویس پیام رسان رمزگذاری شده سیگنال در پی اعلام تصمیم واتس‌اپ با رشد عظیمی در شمار کاربرانش روبرو شده است. از ششم تا دهم ژانویه این برنامه از فروشگاه‌های برنامه اپل و گوگل در سراسر جهان ۷.۵ میلیون بار دانلود شده است که رشد ۴۲۰۰ درصدی نسبت به هفته پیش را نشان می‌دهد. سیگنال در پی رشد کم سابقه شمار کاربران، به دنبال استخدام افراد بیشتری به منظور تقویت سرویس و حمایت از زیرساخت است.

کد خبر 82575

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =