آخرین اخبار

آبروی دختر جوان در اصفهان رفت / علاقه به بازیگری کار دستش داد

حوادث رکنا: فردی که با درج آگهی استخدام بازیگری اقدام به تهدید و اخاذی از دختر جوان کرده بود دستگیر شد.

اخاذی از دختر جوان اصفهانی به بهانه بازیگر شدن نقشه شوم مردی پلید بود که آبروی این دختر را برد.

رئیس پلیس فتا اصفهان از نقشه شوم فردی که با درج آگهی استخدام بازیگری اقدام به تهدید و اخاذی از دختر جوان کرده بود، خبر داد.

به گزارش رکنا، سرهنگ مرتضوی رئیس پلیس فتا اصفهان در تشریح این خبر گفت: در پی شکایت دختر جوان مبنی بر اینکه با هدف استخدام بازیگری، اقدام به ارسال رزومه و تصاویر خصوصی خود برای فردی ناشناس کرده و پس از آن مورد تهدید و اخاذی قرار گرفته است، بررسی موضوع در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت.

وی افزود: شاکی عنوان کرد پس از مشاهده آگهی استخدام بازیگری در یکی از سایت‌های تبلیغاتی درخواست خود را به فرد آگهی دهنده از طریق شبکه‌های اجتماعی ارسال کردم، سپس وی درخواست تصاویر خصوصی از من کرد، پس از دریافت تصاویر اقدام به ارسال پیام های تهدید آمیز و تقاضای وجه در قبال عدم انتشار تصاویر کرده است.

سرهنگ مرتضوی عنوان داشت: با توجه به شواهد و مدارک موجود و تحقیقات تخصصی صورت گرفته نهایتاً متهم شناسایی و در یک عملیات پلیسی دستگیر شد.

مرد پلید آبروی دختر اصفهانی را برد / انتشار عکس های خصوصی در شهر

سرهنگ مرتضوی به شهروندان توصیه کرد: یکی از معضلات کنونی جامعه ما حفظ حریم خصوصی افراد است که به اشکال مختلف توسط سودجویان و کلاهبرداران نادیده گرفته شده و با سوء استفاده از مصادیق مختلف نقض این موضوع، از قربانیان اخاذی و هتک حیثیت می‌شود.

این مقام مسئول در آخر با بیان این‌که برخی افراد تمایل دارند که مورد توجه دیگران قرار بگیرند ، تصریح کرد: سودجویان و کلاهبرداران از طعمه‌های خود می‌خواهند که تن به خواسته‌های شیطانی آنها داده و اگر این کار را انجام ندهند، اقدام به انتشار تصاویر خصوصی طعمه‌ها در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی می‌کنند .

کد خبر 82565

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =