آخرین اخبار

کشف محموله میلیاردی قاچاق در خیابان فداییان اسلام

حوادث رکنا: راننده کامیون یخچالدار که محموله 15 میلیاردی لوازم خانگی قاچاق همراه داشت در خیابان فدائیان اسلام دستگیر شد.

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "علی ولی پور گودرزی" رئیس پلیس امنیت اقتصادی گفت: روز گذشته کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی تهران از پرسه زنی یک دستگاه کامیون یخچالدار در محدوده خیابان فدائیان اسلام مطلع و برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی، کامیون مشکوک شناسایی و راننده آن تحت بازجویی اولیه قرار گرفت، افزود: در تحقیقات پلیسی، کامیون موصوف توقیف و در بازرسی از داخل خودرو مقدار فراوانی کالای قاچاق فاقد بارنامه و مجوزهای گمرکی کشف شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ابراز داشت: در بررسی های بیشتر از داخل خودرو 201 دستگاه چرخ گوشت، 60 هزار و 480 دستگاه همزن دستی ، 101 دستگاه آبمیوه گیری، 17 هزا رو 40 قفل آویز، 2 هزار و 106 متر پارچه و ... کشف و راننده خودرو به قاچاق بودن آنها معترف شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه کارشناسان ارزش این کالاها را 15 میلیارد ریال برآورد کرده اند، در پایان خاطر نشان کرد: پرونده ای در این خصوص تشکیل و متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

حوادث اختصاصی رکنا را اینجا بخوانید:

آیا این خبر مفید بود؟
0 0
کد خبر 82555

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =