منابع آگاه در فدراسیون افشا کردند: فدراسیون فوتبال می خواهد دستمزد ویلموتس را مستقیما از دولت تامین کند!

ویلموتس دستمزدش را می خواهد و فدراسیون هر روز برای پرداخت آن، وعده وعید جدید می دهد.

به گزارش تلکسیران و به نقل از طرفداری، در آستانه بازی مهم تیم ملی با عراق در راه رسیدن به جام جهانی 2022، وضعیت کادر فنی در بلاتکلیفی تمام به سر می برد. نه خبری از سرمربی تیم ملی است و نه تمرینی از سوی بازیکنان برگزار می شود. 

دو هفته پیش، مهدی تاج خبر از پرداخت قریب الوقوع قسط اول مطالبات سرمربی تیم ملی کشورمان داد. دو روز پیش اما یک روزنامه بلژیکی، خبر جدایی احتمالی مارک ویلموتس از تیم ملی ایران را رسانه ای کرد. روزنامه La Dernière Heure چاپ بروکسل عنوان کرد ویلموتس به دلیل عدم پرداخت دستمزدش، خواهان فسخ قرارداد با فدراسیون شده است. طی 24 ساعت اخیر هم 3 خبر در این باره منتشر شده است. اول از همه، علوی، سخنگوی فدراسیون فوتبال با تشکر از ویلموتس که مصاحبه ای علیه تیم ملی نکرد، دوباره قول پرداخت دستمزد سرمربی تیم ملی را داد. 

یک ساعت بعد، خبر آغاز تمرینات تیم ملی طی هفته آینده منتشر شد. در این خبر به نقل از فارس، اعلام شد طبق برنامه قرار است ویلموتس شنبه در تهران حاضر شود. اسامی تیم ملی هم بعد از پایان هفته دهم اعلام خواهد شد. چند ساعت بعد اعلام شد، مهدی تاج سه شنبه تماس تصویری دو ساعته‌ای را با مارک ویلموتس برقرار کرد و به قول داد به زودی مشکل انتقال پول به حساب وی برطرف خواهد شد. تاج در این تماس تأکید کرد که فدراسیون تمام تلاش خود را برای انتقال پول به حساب سرمربی بلژیکی تیم ملی انجام داده و سرمربی تیم ملی نیز تأکید کرد که از تلاش‌های فدراسیون فوتبال در این زمینه آگاه است.

براساس اخبار منتشر شده، مارک ویلموتس به دلیل عدم پرداخت مطالبات، خواهان فسخ قرارداد با ایران شده است

امروز اما اخبار جدیدی در این باره به دست مان رسید. به نقل از یک منبع آگاه در فدراسیون، با وجود تمام اتفاقات حول و حوش تیم ملی اعم از قهر ویلموتس، بازی با عراق و موارد دیگر، ساختمان فدراسیون فوتبال در خیابان سئول، روزهای بسیار آرامی پشت سر می گذارد و هیچ جنب و جوشی در آن برای رو به راه کردن اوضاع دیده نمی شود. این منبع آگاه ابراز داشت طبق اعلام قبلی قرار بود امروز پنج شنبه، اولین تمرین تیم ملی برگزار شود، ولی مجموعه تمرینی پک تعطیل بود و کسی هم از هیچ چیز خبر نداشت. به نقل از این منبع، زمزمه هایی در فدراسیون شنیده می شود مبنی بر اینکه تمامی اخبار در خصوص قهر ویلموتس و اعلام انتقال دستمزد از بانک های بین المللی به حساب ویلموتس به نوعی زمان خریدن فدراسیون در جهت اعمال فشار به دولت برای تامین منابع مالی لازم است.

براین اساس، برخلاف اخبار منتشره در خصوص تامین دستمزد سرمربی تیم ملی از درآمد خود فدراسیون، مهدی تاج و همراهانش می خواهند این مبلغ را مستقیما از دولت دریافت و به حساب مارک ویلموتس، واریز کنند. حالا باید منتظر بود و دید براساس اخبار، تمرین روز یکشنبه تیم ملی برگزار خواهد شد یا فدراسیون همچنان به برنامه های قبلی اش ادامه خواهد داد.

کد خبر 825

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =