آخرین اخبار

بورس با افتی شدید به کار خود پایان داد | کاهش ۳۶ هزار و ۹۸۹ واحدی شاخص کل

تالار شیشه‌ای امروز دوشنبه ۲۹ دی را با افت سنگین شروع کرد و در پایان معاملات شاخص کل با ۳۶ هزار و ۹۸۹ واحد کاهش بر ارتفاع یک میلیون و ۱۴۹ هزار واحد ایستاد.

به گزارش همشهری آنلاین، در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت ۱۲:۳۰ شاخص کل با ۳۶ هزار و ۹۸۹ واحد کاهش رقم یک میلیون و ۱۴۹ هزار واحد را روی نماگر اصلی بازار به ثبت رساند. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۷۹۲۵ واحد کاهش به رقم ۴۳۶ هزار و ۵۷۵ واحد رسید. معامله‌گران امروز ۵۱۵ هزار و ۹۹۶ معامله به ارزش ۴۱ میلیارد و ۹۰۵ میلیون ریال انجام داده‌اند.

صنایع پتروشیمی خلیج فارس، فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران، سرمایه گذاری تامین اجتماعی، معدنی و صنعتی گل گهر، س. نفت و گاز و پتروشیمی تامین و معدنی و صنعتی چادرملو نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.  

فرابورس نیز با ۴۲۲ واحد کاهش رقم ۱۷ هزار و ۴۳۶ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار امروز ۴۳۸ هزار و ۱۵ معامله انجام داده‌اند که ۹۴ میلیارد و ۴۲۰ میلیون ریال ارزش داشت.

سنگ آهن گهر زمین، پلیمر آریا ساسول، پتروشیمی زاگرس، فولاد هرمزگان جنوب، بیمه پاسارگاد، سرمایه گذاری صبا تامین و پتروشیمی مارون نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس گذاشتند.  

کد خبر 82244

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =