آخرین اخبار

گروهی از نظامیان آذربایجان برای تمرینات مشترک راهی ترکیه شدند

وزارت دفاع جمهوری آذربایجان روز یکشنبه در گزارشی درباره اعزام گروهی از نظامیان آذری به ترکیه برای مشارکت در تمرینات نظامی مشترک نیروهای دو کشور خبر داد. بر اساس این گزارش، نظامیان جمهوری آذربایجان همراه با نیروهای ترکیه در تمرینات نظامی مشترک زمستانی -۲۰۲۱ در منطقه قارص این کشور مشارکت خواهند داشت .

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایرنا: وزارت دفاع جمهوری آذربایجان روز یکشنبه در گزارشی درباره اعزام گروهی از نظامیان آذری به ترکیه برای مشارکت در تمرینات نظامی مشترک نیروهای دو کشور خبر داد.

بر اساس این گزارش، نظامیان جمهوری آذربایجان همراه با نیروهای ترکیه در تمرینات نظامی مشترک زمستانی -۲۰۲۱ در منطقه قارص این کشور مشارکت خواهند داشت .

سرلشکر" فاضل آقالاراف " در مراسم اعزام نظامیان آذربایجانی به ترکیه با اشاره به توسعه همکاری های نظامی و فنی جمهوری آنکارا و باکو ، از اهمیت تمرینات نظامی مشترک دو کشور که همه ساله در نخجوان و قارص برگزار می شود، گفت.

براساس این گزارش، و احد های نظامی جمهوری آذربایجان پس از مراسم یادشده از طریق شهر نخجوان برای مشارکت در تمرینات نظامی مشترک زمستانی -۲۰۲۱ به مقصد منطقه قارص ترکیه حرکت کردند .

تمرینات نظامی مشترک زمستانی -۲۰۲۱ نیروهای نظامی ترکیه و جمهوری آذربایجان اول تا۱۲ فوریه ( ۱۳ تا ۲۴ بهمن ماه ) برگزار می شود .

لینک کوتاه کپی لینک
کد خبر 82031

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =