آخرین اخبار

4 تهرانی انبار مهمات داشتند / راز 2 هزار اسلحه تقویت شده

حوادث رکنا: 2 هزارسلاح شکاری تقویت شده از 4 مرد در تهران کشف شد و متهمان روانه زندان شدند.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از انهدام باند فروشندگان سلاح در فضای مجازی و کشف 2 هزار سلاح شکاری تقویت شده خبر داد و گفت : در این رابطه 4 متهم دستگیر شدند.
به گزارش رکنا، ‌ سردار "علی ذوالقدری" در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: در اجرای طرح برخورد قاطع با مخلان نظم و امنیت در فضای مجازی، ماموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی در رصد های اطلاعاتی از فعالیت باند خرید و فروش اسلحه در فضای مجازی مطلع شدند.
وی با اشاره به اینکه در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص شد، اعضای این باند اخیر مقدار فراوانی سلاح شکاری تقویت شده تهیه و در مخفیگاهشان پنهان کرده اند، افزود: در پالایش های اطلاعاتی اعضای این باند شناسایی و مراقبت های ویژه پلیسی از آنان آغاز شد.

بازداشت 4 اسلحه فروش در تهران

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ ابراز داشت: تردد و حرکات متهمان تحت نظر قرار گرفت و ماموران موفق شدند در عملیات مختلف شبانه روزی یک هفته ای مخفیگاه آنان را در حوالی خیابان فردوسی شناسایی و نتیجه تحقیقات انجام شده را در اختیار مرجع قضائی قرار دادند.
این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: مراقبت پلیسی از مخفیگاه متهمان ادامه داشت تا اینکه ماموران ضمن حصول اطمینان از حضور کلیه متهمان در مخفیگاه شان موفق شدند در یک عملیات پلیسی هر 4 متهم را دستگیر و در بررسی های بیشتر از مخفیگاه آنان، 2 هزار سلاح شکاری تقویت شده کشف و متهمان به قاچاق بودن اموال کشف شده معترف شدند. 

کد خبر 81977

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =