آخرین اخبار

۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۸
کشف داروهای قاچاق در تهران

داروهای قاچاق در تهران کشف و ضبط شد.

 رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران از کشف 20 میلیارد ریال دارو و لوازم بهداشتی قاچاق در تهران خبر داد.
به گزارش رکنا،  سرهنگ "علی ولی پور گودرزی" با اعلام این خبر بیان داشت: با کسب خبری پیرامون توزیع خارج از شبکه دارو و اقلام بهداشتی توسط متصدی داروخانه ای در حوالی غرب تهران تیمی از کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند.
وی تصریح کرد: تحقیقات اولیه نشان از صحت خبر دریافتی داشت و به دست آمد مالک داروخانه با تهیه اقلام بهداشتی و دارویی به صورت قاچاق آنها را خارج از شبکه توزیع در اختیار مشتریان قرار می دهد.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی با اشاره اینکه با هماهنگی های قضائی دستگیری متهم و بازرسی از داخل داروخانه از مرجع قضائی اخذ شد، افزود: تیمی از کارآگاهان به نشانی اعلامی اعزام و موفق شدند ضمن دستگیری متهم در بررسی از داخل این داروخانه 12 هزار و 188 عدد انواع دارو، 30 هزار و 700 عدد لوازم بهداشتی ، 3 هزار و 600 عدد سرنگ و یک هزار و 920 قوطی شیرخشک قاچاق فاقد بارنامه و مجوزهای گمرکی کشف کنند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم به مرجع قضائی معرفی و کالای کشف شده تحویل سازمان دارو و غذا شد، گفت: کارشناسان ارزش ریالی کالای کشف شده را 20 میلیارد ریال محاسبه کرده اند. 

کد خبر 81974

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =