جزئیات تصادف آزادراه زنجان-تبریز/«سپهتن» سرعت اتوبوس در لحظه حادثه را «90 کیلومتر» نشان داد

مدیرکل دفتر حمل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با بیان اینکه راننده اتوبوس حادثه‌دیده در آزادراه زنجان-تبریز زنده است، گفت: سرعت اتوبوس بر اساس سامانه سپهتن در لحظه وقوع حادثه ۹۰ کیلومتر بر ساعت بوده است.

داریوش باقرجوان  در تشریح جزئیات حادثه امروز واژگونی اتوبوس در آزادراه زنجان-تبریز اظهار داشت: این اتوبوس متعلق به شرکت عدل اصفهان بوده است که از اصفهان عازم تبریز بود.

به گزارش تلکسیران،مدیرکل دفتر حمل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اضافه کرد: این اتوبوس حدود ساعت پنج صبح در ۲۵ کیلومتری خروجی زنجان در آزادراه تبریز-زنجان دچار حادثه می‌شود.باقرجوان تاکید کرد: سرعت اتوبوس بر اساس سامانه سپهتن در لحظه وقوع حادثه ۹۰ کیلومتر بر ساعت بوده است.  وی ‌درباره راننده اتوبوس بیان کرد: ‌راننده اتوبوس زنده است، سر صحنه حادثه حضور دارد و پاسخ‌گویی پلیس در مورد لحظه تصادف و غیره است.

باقرجوان با بیان اینکه کروکی پلیس هنوز درباره این سانحه خارج نشده است، اظهار کرد: همکاران ما در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان نیز در حال بررسی جزئیات بیشتر موضوع حادثه هستند.مدیرکل دفتر حمل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بیان کرد: متاسفانه در این حادثه ۹ نفر از مسافران اتوبوس جان باختند.

بنابراین گزارش 16 مسافر این اتوبوس مصدوم شده‌اند.

کد خبر 8195

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =