آخرین اخبار

تصادف شاخ به شاخ 2 نیسان در الهیه / 3 تهرانی زخمی شدند

حوادث رکنا: تصادف شدید رخ به رخ بین 2 نیسان در الهیه 3 مجروح برجای گذاشت.

سرهنگ احسان مومنی از تصادف بین دو نیسان با یکدیگر به صورت رخ به رخ در محدوده الهیه، خیابان گلنار و از مصدوم شدن 3 نفر در این تصادف خبر داد .
به گزارش رکنا،  سرهنگ "احسان مومنی" عنوان کرد: ساعت 20شب گذشته وقوع یک فقره تصادف جرحی در محدوده خیابان الهیه،خیابان گلنار به پلیس 110 اعلام که گزارش اولیه حکایت از این داشت که دو نیسان به صورت رخ به رخ با یکدیگر برخور کرده و در همان محل تصادف متوقف می شوند .
وی بیان داشت: تیم کارشناسی منطقه 1 پلیس راهور پایتخت، بلافاصله در محل حاضر شدند و ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار ، به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.
این مقام انتظامی ادامه داد : با حضور عوامل اورژانس، خدمات درمانی سرپایی انجام، ولی به علت شدت ضربه وارده راننده هر دو نیسان و یک نفر از سرنشینان به بیمارستان منتقل شدند.
وی در خصوص این حادثه گفت : در این تصادف راننده نیسان اول که به صورت خلاف جهت در مسیر غیر مجاز در حال حرکت بوده در این حادثه می باشد .
مومنی بیان داشت : در خصوص این تصادف کروکی جرحی تنظیم و برای سیر مراحل قانونی تحویل کلانتری مربوطه شد.
وی از رانندگان خواست ضمن رعایت حق تقدم در حین رانندگی و احترام به حقوق دیگر رانندگان از سرعت و سبقت مخصوصا در مواقع تاریکی هوا که دید راننده محدود می گردد جدا خودداری نموده در حین رانندگی تمام حواس خود را صرفا به رانندگی معطوف داشته و از انجام هرگونه حرکاتی که تمرکز آنها را به هم بریزد و حواس راننده را مشغول کار دیگری نماید جدا خودداری نمایند  

کد خبر 81624

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =