آخرین اخبار

جریمه 102 هزار تومانی در انتظار رانندگان بی‌توجه به طرح زوج و فرد

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز گفت:طرح زوج و فرد از صبح امروز (پنج شنبه) در شهرستان‌های کرج و فردیس آغاز شده است و رانندگان بی‌توجه به این طرح مشمول جریمه 102 هزار تومانی می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، سرهنگ غلامعلی شرق، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز، امروز در جمع خبرنگاران، ضمن تشریح طرح زوج و فرد در دو شهرستان استان البرز، گفت: این طرح در پی افزایش آلاینده‌های هوا و با هدف کنترل و کاهش آلودگی از صبح امروز در دستورکار قرار گرفته است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز با بیان اینکه تمامی شهروندان فردیس و کرج باید تابع قانون بوده و از این طرح تبعیت کنند، افزود: شهروندان این دو شهرستان که بدون در نظر گرفتن قانون اقدام به تردد در سطح شهر می‌کنند و طرح را نادیده گرفتند مشمول جریمه 102 هزار تومانی خواهند شد.

این مقام مسؤول با بیان اینکه رصد متخلفین علاوه بر مأمورین مستقر در سطح شهر به کمک دوربین‌های شهری نیز انجام خواهد شد، افزود: اجرای طرح تا ساعت ۲۱ هر شب ادامه دارد.

شرق اظهار کرد: در روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه خودروهایی که دو رقم راست پلاکشان زوج باشد اجازه تردد داشته و در روزهای فرد هفته از جمله امروز (پنج شنبه) خودروهایی که دو رقم سمت راست شان فرد باشد، می‌توانند تردد داشته باشند.

انتهای پیام/ج

کد خبر 81606

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =