آخرین اخبار

پیست اسکی فریدون‌شهر با ظرفیت محدود بازگشایی شد

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان فریدون‌شهر از بازگشائی پیست اسکی فریدون شهر بر اساس مصوبات ستاد مبارزه با بیماری کرونا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، علی جوزی بیان داشت: بر اساس مصوبات ستاد مبارزه با بیماری کرونا پیست اسکی فریدون‌شهر با ظرفیت محدود و مطابق با دستورالعمل‌های بهداشتی بازگشایی شد.

وی با اشاره به بارش‌های مناسب برف در دی‌ ماه امسال در دامنه‌های سلسله جبال زاگرس گفت: با شکل‌گیری شرایط جوی و طبیعی مناسب، نشست ستاد مبارزه با بیماری کرونا شهرستان در خصوص وضعیت پیست اسکی تشکیل شد.

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان فریدون‌شهر افزود: بر اساس مصوبات ستاد مبارزه با بیماری کرونا، پیست اسکی شهرستان با ظرفیت یک چهارم ویژه ورزشکاران و گردشگران زمستانی و با رعایت تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی بازگشائی شد.

جوزی با اشاره به مصوبه‌های دیگر این نشست تأکید کرد: تمدید فعالیت‌های پیست اسکی شهرستان در هفته‌های آینده منوط به گزارش نهادهای بهداشتی شهرستان بوده و در صورت تشدید شیوع بیماری کرونا در منطقه در خصوص ادامه فعالیت پیست اسکی تصمیم‌گیری خواهد شد.

به گزارش موج؛   پیست اسکی فریدونشهر به‌ عنوان یکی از ۳ پیست اسکی استان اصفهان به شمار رفته که از جمله یکی از مشهورترین و بزرگ‌ترین جاذبه‌های گردشگری طبیعی در غرب استان است.

کد خبر 81602

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =