آخرین اخبار

بیرانوند، قرضی به یونان می‌رود؟

علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان شماره یک تیم ملی کشورمان روزهای خوبی را در بلژیک سپری نمی‌کند. او که چندین ماه پیش چمدانش را بست و از پرسپولیس جدا شد تا به فوتبال اروپا برود، حالا زیر تیغ شدیدترین انتقادهاست.

روزنامه خراسان: علیرضا که گفته بود فقط برای 6 ماه به تیم آنتورپ می‌رود و بعد با درخشش در این تیم به سوی تیم‌های بزرگ اروپا پر می‌کشد، حالا فقط 3 بار بعد از جدایی از سرخ‌پوشان تهرانی فرصت بازی در ترکیب اصلی به دست آورده و به غیر از بازی مقابل تاتنهام در لیگ قهرمانان در 2 بازی دیگر به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است.

برای علیرضا بیرانوند همه چیز عجیب و غریب شده؛ مردی که با درخشش در پرسپولیس و تیم ملی، یکی از بااعتمادبه‌نفس‌ترین بازیکنان ایرانی شده بود، حالا به ظاهر برای گرفتن ساده‌ترین توپ‌ها هم به مشکل برخورده و همین مسئله ممکن است جدایی زودهنگام او از باشگاه آنتورپ را به دنبال داشته باشد. با توجه به عملکرد ضعیف بیرانوند، برخی از سایت‌های بلژیکی نام او را در صدر لیست فروش زمستانی آنتورپ قرار داده‌اند. در همین راستا سایت فوتبال24 بلژیک نوشت: «تیم آنتورپ در خط دروازه‌اش پس از آسیب‌دیدگی بوتز فرانسوی با مشکل مواجه است.

علیرضا بیرانوند نیز که در 2 بازی برای آنتورپ به میدان رفته بود، دروازه‌بان قابل اعتمادی نیست. این تیم اکنون نیاز جدی به دروازه‌بان جدیدی دارد و سران آنتورپ این موضوع را به خوبی درک کرده‌اند و رود بوفین، دروازه‌بان بلژیکی و 33 ساله آنتالیااسپور ترکیه در ردیف نخست فهرست دروازه‌بان مورد نظر آنتورپ قرار دارد.» مسلما با جذب این دروازه‌بان، بیرانوند در لیست فروش آنتورپ قرار خواهد گرفت و یکی از مشتری‌های احتمالی او آ.ا.ک آتن خواهد بود. آ.ا.ک آتن پیشنهاد انتقال قرضی علیرضا بیرانوند را برای مدت 6 ماه به آنتورپ داده است.

کد خبر 81521

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =