آخرین اخبار

فال حافظ امروز / 25 دی با تفسیر

رکنا : فال حافظ امروز به متولدین ماه های مختلف توصیه های متفاوتی دارد. برای اینکه فال حافظ امروزتان را بدانید با ما همراه باشید.

فـال حـافـظ متولدین فروردین

photo_2019-05-25_08-24-58

چندان که گفتم غم با طبیبان

درمان نکردند مسکین غریبان

تعبیر فال حافظ :

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد باید با خود عهدی کنید و آن این است که اسرار مگوی خود را نزد هر کس و ناکس فاش نسازید. چرا که همه کس نمی‌تواند سنگ صبور خوبی برای شما باشد و از غم‌های شما بکاهد. باید در میان دوستان خود تنها یک نفر را به عنوان مشاور و سنگ‌صبور برگزینید که از همه قابل اعتمادتر و در عین حال خردمندتر باشد تا نه تنها اسرار شما را نزد رقبایتان فاش نسازد که بتواند شما را به راهی صحیح نیز هدایت کند. این رمز موفقیت شما در سال جدید خواهدبود،‌این نکته مهم را کاملاً به‌خاطر بسپارید.

فـال حـافـظ متولدین اردیبهشت

photo_2019-05-25_08-24-55

تو همچو صبحی و من شمع خلوت سحرم

تبسمی کن و جان بین که چون همی سپرم

تـعـبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد بزودی در یک صبح پس از تلاش‌های بسیاری که انجام داده‌اید به خواسته خود دست می‌یابید. این دستیابی به مراد به سرعت انجام می‌شود و لازمه حفظ خوشبختی‌تان پس از آن نیز ادامه تلاش‌هایتان است. شما همت بسیار بلندی دارید و در هر کاری حتی از جان خود دریغ نمی‌ورزید و به همین دلیل به تمام آرزوهایتان یک به یک رسیده‌اید. عزیزی را که اخیراً از دست داده‌اید نمی‌توانید از ذهن خود بزدایید و بسیار اندوهگین تان کرده است. باید مراقب سلامتی خود نیز باشید و این‌قدر غصه نخورید،‌ بلکه خاطرات او را زنده نگاه دارید و با این خاطرات خوش باشید.

فـال حـافـظ متولدین خرداد

photo_2019-05-25_08-24-52

هرکه شد محرم دل در حرم یار بماند

و آن که این کار ندانست در انکار بماند

تـعـبـیـر فال حافظ:

 فال حافظ امروز شما نشان می دهد شما محرم اسرار خود را یافته‌اید. او همان یار وفادارتان است،‌هرگز از او روگردان نشوید چرا که تنها کسی که جز خداوند متعال به شما یاری خواهد رساند همین یار یگانه است. از توهم‌های خود دوری کنید و آنها را واقعیت نپندارید چرا که شما را از یارتان دور و به او بدبین می‌کند. باید هرچه زودتر این بدبینی‌ها را کنار بگذارید و به یارتان اعتماد نمایید. در عین حال در هر موفقیتی که در سال جدید کسب می‌کنید نباید از عامل اصلی آن یعنی خداوند متعال غافل شوید،‌باید شکرانه این موفقیت‌ها را به جای آورید که این کار یا با راز و نیاز و ستایش خداوند در نماز شکر و یا با پرداخت صدقه به فقرا انجام‌پذیر است.

فـال حـافـظ متولدین تیر

photo_2019-05-25_08-24-48

مزن بر دل زن نوک غمزه تیرم

که پیش چشم بیمارت بمیرم

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست،‌دل به دریا بزنید و این کار نیک را هرچه سریع‌تر انجام دهید. از اینکه یکی از عزیزانتان را از دست داده‌اید مدتی است که در اندوه به سر می‌برید و این اندوه شما را افسرده ساخته است. از این افسردگی بیرون آیید که هیچ به صلاح شما نیست چرا که با جذب انرژی‌های منفی به سوی شما، شما را از انجام هر کار مفیدی باز می‌دارد. نباید دست روی دست گذاشت و تنها در غم از دست داده‌ها فرو رفت، بهترین کار آغاز یک زندگی جدید است. پس با شور و انرژی هرچه تمام‌تر از نو متولد شوید و زندگی کنید که موفقیت‌های بی‌شماری را در پیش دارید.

فـال حـافـظ متولدین مرداد

photo_2019-05-25_08-24-45

ای همه شکل تو مطبوع و همه جای تو خوش

دلم از عشوه شیرین شکرخای تو خوش

تـعـبـیـر فال حافظ :

تفسیر فال حافظ شما می گوید روزهای بسیار خوشی را در پیش دارید،‌ انگار از نو متولد می‌شوید و با امید و شادی زندگی‌تان را آغاز می‌کنید. قدر این لحظات خوب را که نتیجه تلاش‌ها و سختی‌هایی است که در گذشته پشت سر گذاشته‌اید، بدانید و از آنها نهایت استفاده را ببرید. تنها فراموش نکنید که شکرانه این شادی بزرگ را به‌جای آورید تا مستدام گردد. چرا که مهم‌ترین عامل ایجاد این شادی، خداوند متعال بوده است که با ستایش او می‌توانید به خواسته‌های دیگرتان نیز یکی یکی دست یابید. در این راه تنها باید به او روی آورید و منت هیچ‌کس دیگری را نکشید چرا که هیچ‌کس نمی‌توند جز خداوند متعال در مسیری که انتخاب کرده‌اید به شما یاری رساند.

فـال حـافـظ متولدین شهریور

photo_2019-05-25_08-24-41

کنار آب و پای بید و طبع شعر و یاری خوش

معاشر دلبری شیرین و ساقی گلعذاری خوش

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما نشان می دهد روزهای خوبی را در این ماه آغاز کرده‌اید که با گذشت زمان هرچه بهتر نیز خواهند شد و این همه به خاطر این است که انتخاب‌هایی صحیح و بجا و به موقع داشته‌اید و فرصت‌های طلایی خود را در سال گذشته از دست نداده‌اید. بویژه در انتخاب دوستان و یار یگانه‌تان حواستان بسیار جمع بوده است و این خود رمز موفقیت شما در آینده است. یعنی باید همچنان در انتخاب معاشران خود دقت به خرج دهید و هر کس و ناکسی را شایسته معاشرت ندانید. بنابراین شما شایستگی این همه خوشی و سعادت را دارید چرا که هیچ فرصتی را برای تلاش از دست نداده‌اید و از تمام فرصت‌های طلایی‌تان استفاده کرده‌اید.

فـال حـافـظ متولدین مهر

photo_2019-05-25_08-24-37

ما درس سحر در ره میخانه نهادیم

محصول دعا در ره جانانه نهادیم

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما این تفسیر را دارد که تنها رمز موفقیت شما در سال جدید راز و نیاز هرچه بیشتر با خداوند متعال و توکل به اوست،‌این را به خاطر بسپارید و به آن عمل کنید. دعاهای شما مستجاب خواهد شد اگر و فقط اگر با خلوص به خداوند روی آورید و حق بندگی او را به درستی به جای آورید. در مسیری که انتخاب کرده‌اید این بار برخلاف همیشه احساس بیش از عقل جواب می‌دهد،‌پس به احساسات پاک و عمیق خود مراجعه کنید و آ»چه را که در دلتان می‌گذرد عملی سازید که بیش از هر کار دیگری پاسخگو است. شاید پیش از این دست زدن به چنین کاری دور از عقل می‌نمود اما در حال حاضر این کار تنها راهکار موجود است،‌پس از انجام آن نهراسید و دل را به دریا بزنید.

فـال حـافـظ متولدین آبان

photo_2019-05-25_08-24-33

ترسم که اشک در غم ما پرده در شود

وین راز سر به مهر به عالم سمر شود

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما نشان می دهد اگر می‌خواهید از غم و اندوه گذشته‌تان که مدت‌هاست در آن فرو رفته‌اید بیرون آیید باید اسرار خود را نزد هر کس و ناکس فاش نسازید چرا که اشتباه شما در سال گذشته همین بود که هر کسی را سنگ صبور خود می‌دانستید و این‌گونه بود که اسرارتان به گوش رقبایتان رسید و شما را به این اندوه طولانی مدت دچار کرد. پس این بار رمز موفقیت شما در سال جدید بیش از هر چیز دیگری صبر است. یعنی باید در برابر مشکلات و سختی‌ها از خود صبوری نشان دهید تا در نهایت به پاس این صبر و طاقتی که به خرج داده‌اید به خواسته‌های خود دست یابید.

فـال حـافـظ متولدین آذر

photo_2019-05-25_08-24-29

خوشا دلی که مدام از پی نظر نرود

به هر درش که بخوانند بی‌خبر نرود

تـعبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ شما می گوید در خواسته‌های خود ثبات بیشتری نشان دهید و بر یک خواسته متمرکز شوید و از اینکه به دنبال خواسته‌های پراکنده‌ـان بروید به‌شدت بپرهیزید که به هیچ‌کدام از این طریق دست نخواهید یافت. باید ابتدا بر یک خواسته تمرکز کنید و برای رسیدن به آن تلاش کرده و آنچه لازمه آن است را انجام دهید و پس از دستیابی به آن به دنبال خواسته بعدی بروید.

فال حافظ متولدین دی

photo_2019-05-25_08-24-25

دوش در حلقه ما قصه گیسوی تو بود

تا دل شب سخن از سلسله موی تو بود

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید دلتان بسیار تنگ است و برای اینکه از این دلتنگی بیرون آیید باید هرچه سریع‌تر سنگ صبور واقعی خود را پیدا کنید که همان یار وفادارتان است. دیدار یار وفادارتان اگر خود شما اراده نمایید بزودی میسر خواهدشد و این دیدار در ایجاد تولد در روحیات شما بسیار مؤثر خواهدبود. پس اراده‌تان را تقویت و عزمتان را جزم نمایید تا این ملاقات هرچه سریع‌تر روی دهد.

فـال حـافـظ متولدین بهمن

نماد بهمن

می‌سوزم از فراقت روی از جفا بگردان

هجران بلای من شد یا رب بلا بگردان

فال حافظ امروز شما حکایت از این دارد که هرگز به جدایی از یار وفادارتان تن ندهید چرا که این جدایی‌ها چیزی جز دلسردی در پی نخواهدداشت که هیچ به صلاح شما نیست و به صلاح یار وفادارتان نیز نیست. چرا که جدایی شما دو تن از هم دشمنانتان را شاد و نیرومند می‌کند و بیش از گذشته می‌توانند در کار شما خلل ایجاد کنند در حالی که اگر شما دو نفر با یکدیگر متحد باشید این بدخواهان هیچ کاری از پیش نخواهند برد. بزودی با روزهای درخشانی روبرو می‌شوید که این سعادت در کنار یارتان تکمیل خواهدشد. در شادی خود او را نیز شریک سازید،‌و همان‌گونه که او در هنگام سختی شما را تنها نگذاشته است،‌شما نیز او را در این روزهای پرشور و نشاط اول سال فراموش نکنید.

فـال حـافـظ متولدین اسفند

photo_2019-05-25_08-24-06

وصال او زعمرجاودان به

خداوندا مرا آن ده که آن به

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید در انجام هر کاری صلاح خود را از خداوند متعال طلب نمایید. بزودی به وصال یار وفادارتان دست می‌یابید چرا که صلاح شما در این وصال است،‌در این باره تردیدی به دل راه ندهید. از مشکلاتی که بر سر مسیر دستیابی به مرادتان وجود دارد دلسرد و ناامید نشوید و نزد هر کس و ناکس این مشکلات را مطرح نسازید چرا که کسی جز خداوند متعال نمی‌تواند این مشکلات را از سر مسیرتان بردارد. پس رفع این دشواری‌ها را از او طلب کنید که او حلال تمام مشکلات است. 

کد خبر 81497

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =