آخرین اخبار

مرگ تلخ جوان تهرانی در چمران + عکس

حوادث رکنا:عابر پیاده در تصادف در چمران به کام مرگ فرو رفت.

علیرغم توصیه های مکرر و متعدد پلیس راهور فاتب در خصوص عدم تردد عابرین از عرض بزرگراه باز هم شاهد این کار از سوی عابرین پیاده و در نهایت بروز حوادث ناگوار هستیم.
به گزارش رکنا،  سرهنگ احسان موُمنی رئیس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب اظهار داشت :مقارن ساعت 21:40 شب گذشته ، در مسیر بزرگراه چمران به شرق مقابل هتل استقلال ، یکدستگاه خودروی سواری متواری که در این مسیر در حال حرکت بوده با عابر پیاده که در حال عبور از عرض بزرگراه بوده برخورد که متاُسفانه بر اثر شدت ضربه وارده این فرد در محل حادثه فوت می نماید.
مومنی افزود : بلافاصله پس از این حادثه عوامل منطقه 23 پلیس راهور فاتب در محل حضور یافتند و ضمن ایمن سازی محل نسبت به بررسی علل و عوامل این حادثه اقدام نمودند .
وی گفت : با حضور عوامل کلانتری و استعلام مشخصات وسیله نقلیه متواری از دوربین های محدوده و همچنینثبت اظهارات شاهدین ، پرونده جهت رسیدگی به مرجع قضایی ارسال گردید .
سرهنگ موُمنی توصیه نمود: عابرین پیاده در هنگام عبور از عرض معابر حتماً از گذرگاههای عابر پیاده و یا از پل های هوایی عابر پیاده استفاده نمایند تا شاهد وقوع چنین حوادث تلخی در سطح معابر شهر تهران نباشیم. 

کد خبر 81427

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =