آخرین اخبار

کهگیلویه و بویراحمد میزبان اردوهای تیم های ملی جوانان و بزرگسالان کشور

دبیر فدراسیون بوکس کشور در دیدار با علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از برپایی و میزبانی اردو های تیم های ملی بوکس جوانان و بزرگسالان کشور در صورت فراهم شدن بستر و امکانات در یکی از شهرستان های استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه وبویراحمد؛حمید قبایی نژاد ،دبیر فدراسیون بوکس کشور با علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد دیدار و گفتگو کرد.

در این نشست که در محل اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد ،در خصوص رشد و توسعه رشته بوکس در استان و برگزاری مجمع انتخابات هیات بوکس در استان بحث و تبادل نظر شد.
علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان در این نشست از حضور قبایی نژاد ،رئیس قبلی هیات بوکس استان بعنوان دبیر فدراسیون بوکس کشور ابراز خرسندی کرد و حضور وی را مایه افتخار و مبهات ورزش کهگیلویه وبویراحمد دانست .
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری مجمع انتخابات هیات بوکس استان برای انتخاب رئیس هیات بوکس کهگیلویه وبویراحمد در هفته جاری خبر و از حمید قبایی نژاد دبیر فدراسیون برای برگزاری این مجمع دعوت کرد.
قبایی نژاد دبیر فدراسیون بوکس کشور از توجه و حمایت های علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان از رشته بوکس تقدیر و خواستار برگزاری مجمع انتخابات هیات بوکس شد.
حمید قبایی نژاد دبیر فدراسیون بوکس کشور از میزبانی استان برای برگزاری و برپایی اردو های تیم های ملی جوانان و بزرگسالان کشور در صورت فراهم شدن بستر و امکانات موجود خبر و بیان داشت :مسابقات قهرمانی جهان اردیبهشت ماه در کشور لهستان و رقابتهای گزینشی جهان در کشور فرانسه خرداد ماه برگزار و قصد داریم قبل از برگزاری این دو رویداد اردو های تیم های ملی جوانان و بزرگسالان کشور را برگزار کنیم .
دبیر فدراسیون بوکس کشور بر توسعه زیر ساخت ها ،توجه به اصل آموزش ،برگزاری مسابقات قهرمانی شهرستانی و استانی و اعزام به مسابقات قهرمانی کشور تاکیدو از حمایت فدراسیون از این رشته در استان خبر و بر برگزاری مجمع انتخابات هیات بوکس استان جهت انتخاب رئیس جدید این هیات تاکید کرد.

کد خبر 81406

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =