آخرین اخبار

دستگیری پسری که جیب مادرش را زد

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی گفت: فردی که اقدام به برداشت غیر مجاز از حساب بانکی مادرش کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ علی محمدپور اظهار کرد: با مراجعه بانویی به پلیس فتا مبنی بر اینکه مدتی است از حساب وی مبالغی توسط شخصی برداشت شده است، رسیدگی به این موضوع در دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری پلیس، وی بیان کرد: با بررسی‌های به عمل آمده در روند رسیدگی به پرونده اقدامات لازم توسط کارشناسان پلیس فتا برای ردیابی وجوه برداشت شده انجام و مشخص شد تمامی مبالغ صرف خرید اکانت های بازی‌ آنلاین شده است که با بررسی دقیق‌تر اطلاعات بدست آمده، عامل برداشت غیر مجاز وجه شناسایی شد.

رئیس پلیس فتا خراسان جنوبی‌ افزود: تحقیقات و بررسی‌های پلیس حاکی از این بود که فرزند شاکی با در اختیار داشتن اطلاعات کارت بانکی از کارت و مشخصات حساب بانکی مادرش سوء استفاده کرده است.

محمدپور گفت: با توجه به اینکه متهم فرزندشاکی بوده، وی از شکایت خود صرف نظر و رضایت خود را اعلام کرد که پرونده به همراه مستندات مربوطه جهت سیر مراحل قضائی به دادسرا ارجاع شد.

وی خاطرنشان کرد: از در اختیار قرار دادن کارت بانکی حساب اصلی خود به فرزندانشان خودداری کنند و در صورت نیاز کارتی را با یک سقف مشخص وجه، در اختیار آنان قرار دهند، همچنین شهروندان می‌توانند در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای ‌مجازی یا پیام‌رسان‌های‌ موبایلی موضوع را از طریق نشانی پلیس‌فتا به آدرسwww.cyberpolice.ir  بخش ارتباطات مردمی گزارش کنند.

انتهای پیام

کد خبر 80530

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =