آخرین اخبار

قاچاقچی مسلح در هتل مجلل سکونت داشت

ایران نوشت: اواخر مهرماه وقوع یک فقره تیراندازی توسط راننده و سرنشیان ۲ دستگاه خودرو سواری در بزرگراه یادگار امام(ره) به مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی اعلام شد که شناسایی و دستگیری عاملان این تیراندازی در دستور کار مأموران این پلیس قرار گرفت.

سرهنگ «سعید راستی»، رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در تشریح این خبر گفت:بررسی پرونده نشان از این داشت، شلیک گلوله توسط رانندگان و ۲ سرنشین خودروها، علاوه بر تخریب شیشه‌ها و لاستیک یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۷ و یک دستگاه موتورسیکلت که در حال عبور  از این محور بوده راکب موتورسیکلت را از ناحیه پا مصدوم کرده است.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران با اشاره به اینکه با حضور بموقع عوامل امدادی موتورسوار مجروح به نزدیکترین مرکز امدادی انتقال یافته بود، افزود: در بررسی‌های اولیه خودروی متهمان شناسایی و مشخص شد که هر ۴ متهم سابقه دار بوده و در خرید و فروش مواد مخدر به‌صورت عمده فعالیت دارند. راستی در ادامه با اشاره به اینکه در همان تحقیقات اولیه ۳ تن از عاملان این تیراندازی و درگیری مسلحانه شناسایی و دستگیر شدند، افزود: متهم اصلی پرونده که در این مدت مخفیگاه خود را چندین مرتبه تغییر داده بود، در نهایت روز جمعه در یکی از هتل‌های شمال شهر تهران شناسایی و با هماهنگی قضایی در یک عملیات منسجم دستگیر شد.

17302

کد خبر 80398

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =