آخرین اخبار

مسی در «بدترین» فصلش هم آقای گل شد!

ستاره آرژانتینی با دبل در مقابل گرانادا در بازی شنبه آقای گل لالیگا شد و در فصلی که خیلی ها می گفتند

فوتبالی: لیونل مسی دوباره احیا شده است. ستاره آرژانتینی با دبل در مقابل گرانادا در بازی شنبه آقای گل لالیگا شد و در فصلی که خیلی ها می گفتند "بدترین" فصلش در پیراهن بارسلوناست دوباره به خودش آمده و می خواهد پی چی چی را از آن خود کند.

مسی در این بازی در ابتدا با یک ضربه دقیق گلزنی کرد و بعد از آن گل دومش را با یک ضربه آزاد زیبا از بیرون محوطه جریمه به ثمر رساند. مسی پس از پشت سر گذاشتن سال کابوس بار 2020 با انگیزه بالایی وارد سال 2021 شده است. او در ابتدا مقابل بیلبائو دبل کرد و حالا با دو گل دیگر مقابل گرانادا ورق را به سمت خود برگرداند.

مسی که در ماه های اخیر مشکلات زیادی در گلزنی با ضربه کاشته داشت، بالاخره در مقابل گرانادا طلسم شکست. او یکی از بهترین کاشته زن های سالهای اخیر است و خیلی از تیم های لالیگا سعی کرده بودند که با آنالیز نحوه کاشته زدنش جلوی گلزنی او با این روش را بگیرند. بازیکنان گرانادا نیز سخت تلاش کردند تا جلوی گلزنی مسی را بگیرند اما موفق نبودند و شگفت زده شدند.

لئو حالا با 11 گل بهترین گلزن لیگ اسپانیا است و از جرارد مورنوی ده گله عبور کرده است. لوئیز سوارز و یاگو آسپاس نیز با 9 پل در رده بعدی هستند. مسی تا کنون هفت بار جایزه پی چی چی را به عنوان بهترین گلزن لالیگا برده و امسال می خواهد برای هشتمین بار این عنوان را کسب کند. او حالا تعداد گلهای خود در بارسا را به 646 رسانده است.

کد خبر 80303

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =