آخرین اخبار

رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف کالای قاچاق به ارزش ۱۵ میلیارد ریال در یک ساختمان قدیمی در جنوب تهران خبر داد.

سرهنگ  علی ولی پور گودرزی در گفت‌وگو با میزان گفت:  هفدهم دی ماه خبری مبنی بر دپو و جمع آوری مقدار فراوانی کالای قاچاق در ساختمان قدیمی در خزانه بخارایی دریافت و تیمی از ماموران پایگاه جنوب پلیس امنیت اقتصادی مسئولیت پرونده را برعهده گرفتند.

وی عنوان کرد: در تحقیقات پلیسی مشخص شد که خبر صحت دارد و فردی با جمع آوری پوشاک و پارچه قاچاق در این مکان به خرید و فروش آن می‌پردازد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ابراز داشت: با هماهنگی‌های قضائی، تیم عملیات پایگاه جنوب این پلیس برای دستگیری متهم و بازرسی از آن محل، به نشانی اعلامی اعزام شدند و یک دستگاه خودروی وانت نیسان آبی رنگ حامل بار کالای قاچاق در آن مکان مشاهده کردند.

این مقام انتظامی توضیح داد: از داخل خودروی وانت ۲۰ بسته پوشاک قاچاق کشف شد و راننده خودرو به قاچاق بودن محموله خودرو معترف و اظهار داشت، کالاها را از انبار کالا در جنوب تهران به این مکان انتقال داده است و تصمیم به تخلیه آن داشته است.

  •  

سرهنگ گودرزی با اشاره به اینکه در بررسی‌های بیشتر مقدار دیگری از کالاهای قاچاق در داخل ساختمان قدیمی کشف شد، افزود: در مجموع ۱۲۹ رول پارچه و ۷ هزار و ۳۷۸ عدد انواع پوشاک فاقد مجوز گمرکی و قانونی از داخل خودرو و ساختمان قدیمی کشف شد.

وی با بیان اینکه مالک کالاها شناسایی شد، خاطر نشان کرد: در این رابطه دو متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

انتهای پیام/

کد خبر 80253

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =