آخرین اخبار

هیچ دغدغه‌ای نباید ذهن صنعتگر را از تولید، توسعه و اشتغال منحرف کند

رئیس کل دادگستری استان یزد، گفت: باید شرایط را به گونه ای پیشبرد تا صنعتگر و تولید کننده تنها دغدغه اش تولید و اشتغال باشد و هیچ مسئله حاشیه ای فکر و اندیشه فعالان عرصه اقتصادی را به خود مشغول نگرداند.

به گزارش خبرگزاری فارس در یزد به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دادگستری این استان، غلامعلی دهشیری در حاشیه بازدید اعضای ستاد اقتصاد مقاومتی استان یزد از گروه کارخانجات شیشه اردکان، اظهار کرد: فکر و انرژی‌ای که بتواند یک مجموعه تولیدی بزرگ را مدیریت و علاوه بر اشتغال زایی برای قشر قابل توجهی از جوانان، با صادرات محصول خود به بیش از ۵۰ کشور دنیا برای کشور نیز ارز آوری داشته باشد، نباید مصروف بروکراسی اداری و برخی از سستی‌ها و کاهلی‌های برخی از مدیران اداری گردد.

وی افزود: ستاد اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی با دقت کامل تمام ابعاد مشکلات کارخانه‌ها و شرکت‌های تولیدی را بررسی می‌کند و حضور مسئولان مرتبط قضایی و نظارتی اجازه هیچ‌گونه تخلف و یا سوء استفاده را نمی‌دهد.

رئیس کل دادگستری استان یزد بر ضرورت حمایت از تولید و اشتغال تأکید کرد و گفت: قوانین در زمینه کارآفرینی و تولید روشن است و مجموعه اداری باید با التزام به قوانین موضوعه، در این مسیر راهگشا و گره گشای مشکلات سرداران جبهه جنگ اقتصادی باشد.

دهشیری تصریح کرد: دستگاه قضایی اگر در جایی با سستی و کاهلی مسئولی در زمینه وظایف محوله مواجه شود، بدون تردید در موضوع دستورالعمل ترک فعل مدیران وارد شده و با هیچ کس در این زمینه مماشات نخواهد کرد.

وی گروه تولیدی شیشه اردکان را تجلی کامل " ما می توانیم " دانست و گفت: کارخانه ای اکنون به 58 کشور صادرات دارد و در تولید برخی از محصولات خود با تکیه بر نیروی داخلی و تکنولوژی بومی، جزء چهار  کشور خاص تولید کننده محسوب می شود، جای افتخار دارد.

گفتنی است؛ در این بازید که معاون امور اقتصادی استاندار یزد مدیر دیوان محاسبات استان و فرماندار اردکان و اعضای ستاد اقتصاد مقاومتی هم حضور داشتند، خط جدید تولید سیلیس ریخته گری و نصب و راه‌اندازی بزرگترین مگنت الکتریکی خاورمیانه در این کاخانه افتتاح شد و باتشکیل ستاد اقتصاد مقاومتی برای برخی از مشکلات شرکت اتخاذ تصمیم گردید.

انتهای پیام/ب

کد خبر 80238

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =