آخرین اخبار

بهره برداری از ۵۰۰ طرح آموزشی در استان فارس

۵۰۰ طرح آموزشی در استان فارس به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری برنا از فارس، عنایت آله رحیمی در مراسم افتتاح و کلنگ زنی پروژه های نوسازی مدارس در شهرستان کوار با گرامیداشت  سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و تقدیر از رشادت های این سرباز وطن گفت:   تقدیر از خدمتگذاران انقلاب و کشور شایسته همه مردم هست و آیت اله هاشمی رفسنجانی از جمله این نمونه های خدمتگذار است که سالها عمر خود را صرف توسعه انقلاب کرد.

وی با تقدیر از فعالیت مسولین محلی و نماینده مردم شهرستان کوار در مجلس شورای اسلامی و همچنین خیرین  اظهار داشت : اقدامات نیک اندیشانه خیران به معنی تحول در جامعه بشری است که معامله ای پر سود با خداوند است.

نماینده عالی دولت در استان فارس افزود: فعالیت خیران سرمایه گذاری در منابعی است که پایان پذیر نیست و برداشت از این منابع، بازدهی و اثر گذاری بیشتری ایجاد می‌کند.

رحیمی با بیان اینکه سرمایه گذاری در بخش آموزش کشور هنوز از سوی برخی هزینه تلقی می‌شود گفت: توسعه کشور ها ناشی از سرمایه گذاری در بخش آموزش است زیرا زمینه اصلاح در بخش های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی از همین مسیر می‌گذرد.

استاندار فارس در ادامه از افتتاح 60 آموزشگاه در شهر شیراز تا پایان سال خبر داد و افزود: بیش از 500 آموزشگاه و مراکز وابسته آن تا پایان کار دولت در استان فارس به بهره برداری می‌رسد.

رحیمی با تشریح طرح های مختلف عمرانی در شهرستان کوار گفت: توسعه مراکز درمانی ، اجرای طرح سد کوارو راه های اصلی از جمله طرح های عمرانی در این شهرستان محسوب می‌شود.

بی 

کد خبر 80234

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =