آخرین اخبار

حریق گسترده در یک گاراژ در میدان رازی

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران از حریق گسترده در یک گاراژ در خیابان رازی خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران از حریق گسترده در یک گاراژ در خیابان رازی خبر داد.

جلال ملکی «سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران» درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۸:۱۵ صبح امروز یک مورد حادثه آتش‌سوزی در یک گاراژ واقع در میدان رازی، ابتدای خیابان قلمستان به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده می‌شود.

وی با بیان اینکه بلافاصله سه ایستگاه آتش‌نشانی به همراه خودروهای پشتیبانی و تنفسی به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: در محل حادثه مشاهده می‌شود که در یک گاراژ در ابتدای همین محل که چندین باب مغازه این گاراژ بر خیابان وجود داشت چندین مغازه‌ها هرکدام به وسعت ۲۰ متر دچار آتش‌سوزی شده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان همزمان با باز کردن کره‌کره‌های مغازه‌ها و نفوذ به داخل از قسمت پشت این مغازه‌ها در داخل گاراژ انباری به وسعت حدودا ۱۵۰ متر قرار داشت.

ملکی تصریح کرد: این انبار از لوازم یدکی و کارتن پر بود. گویا آتش از انبار پشتی آغاز شده و در حال سرایت به مغازه‌ها بود و چندین مغازه شعله‌ور بود. آتش‌نشانان بلافاصله همزمان با خاموش کردن مغازه‌ها، عملیات خود را آغاز کردند.

وی ادامه داد: در حال حاضر شلعه‌زنی انجام شده و آتش‌ مهار شده است و خطر سرایت آتش به اطراف وجود ندارد. آتش‌نشانان در حال ایمن‌سازی محل هستند اما به دلیل تراکم اجناس روند لکه‌گیری به کندی پیش می‌رود.

به گفته ملکی این عملیات همچنان ادامه دارد و مورد مصدومیت و تلفات جانی گزارش نشده است.

ایلنا

لینک کوتاه کپی لینک
کد خبر 80163

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =