آخرین اخبار

فدراسیون فوتبال اجازه حضور مهدوی‌کیا در انتخابات را به دلیل تکمیل نشدن ثبت نام نمی‌دهد و باید دید این مشکل قانونی راه‌حلی خواهد داشت یا نه.

خبرگزاری تسنیم: فدراسیون فوتبال اجازه حضور مهدوی‌کیا در انتخابات را به دلیل تکمیل نشدن ثبت نام نمی‌دهد و باید دید این مشکل قانونی راه‌حلی خواهد داشت یا نه.

علی کریمی، کاپیتان پیشین تیم ملی حضورش در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال را اعلام کرده و ثبت نام خود را امروز (شنبه) با حضور در فدراسیون فوتبال رسمی خواهد کرد اما یک مشکل در میان است.

فدراسیون فوتبال اعلام کرده که طبق آیین‌نامه انتخاباتی، مهدوی‌کیا نمی‌تواند در انتخابات حضور داشته باشد، چرا که او باید ثبت نام خود را با حضور در دبیرخانه فدراسیون فوتبال رسمی کند. مشکل اصلی اینجاست که مهدوی‌کیا در حال حاضر در آلمان به سر می‌برد و به خاطر شرایط کرونا و محدودیت‌های سفر نتوانسته به تهران بیاید.

با توجه به شرایط موجود، باید دید آیا راه حلی برای حضور مهدوی‌کیا در انتخابات پیدا می‌شود و آیا شرایط کرونایی و محدودیت سفر، این اجازه را به او خواهد داد تا در زمان دیگری به دبیرخانه فدراسیون مراجعه کند یا در نهایت اجازه حضور در انتخابات را پیدا نخواهد کرد. مهدوی‌کیا قصد دارد به عنوان نایب رئیس اول پیشنهادی علی کریمی در انتخابات فدراسیون ثبت نام کند و در صورت منتفی شدن این موضوع باید دید آیا کریمی مجبور به تغییر نایب رئیس خود خواهد شد؟

کد خبر 80151

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =