آخرین اخبار

۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۰۶:۰۲
نامزد آخر ریاست کیست؟

طرفداری: علی کریمی، حیدر بهاروند و شهاب عزیزی خادم نامزدهایی هستند که تا امروز برای حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال ثبت نام کرده اند. مصطفی آجرلو و کیومرث هاشمی با وجود اعلام آمادگی هنوز برای ثبت نام اقدامی انجام نداده اند. هدایت ممبینی هم که تا دیروز علاقه شدیدی به حضور در انتخابات داشت، هنوز وارد میدان نام نویسی نشده است

در نام نویسی سری قبل که مجمع هفتاد و چند عضو داشت و هر نامزد باید 10 فرم و تاییدیه برای ثبت نام ارائه می کرد، از تمام فرم های مجمع استفاده شد و با استفاده از ظرفیت 7 نامزد (هر نفر 10 فرم و در مجموع 70 فرم) 7 نفر برای ریاست ثبت نام کردند.

این بار اما قرار نیست از مجمع 89 نفره 17 نامزد بیرون بیاید. از آن جایی که این بار هر نامزد ریاست فقط 5 تاییدیه می خواهد، چیدمان 89 نفره مجمع به 17 نفر اجازه شرکت در رقابت انتخاباتی را می دهد ولی بعید است تعداد نامزدها حتی دو رقمی شود.

فعلا علی کریمی، شهاب عزیزی خادم و حیدر بهاروند برای ریاست ثبت نام کرده اند و فردا باید منتظر آجرلو و هاشمی هم باشیم. هدایت ممبینی هنوز به جمع بندی کامل برای شرکت در انتخابات نرسیده و احتمال دارد به همان انتخابات عضو هیات رییسه قانع شود. دکتر قریب طی روزهای اخیر به حدی از فضای انتخابات فاصله گرفته که حتی از چند گروه مجازی که با محوریت فوتابال تشکیل شده بود، کنار کشیده چه برسد به انتخابات! سعید آذری هم در ظاهر به نفع علی کریمی از انتخابات کنار رفته و محمد دادکان هم تقریبا اعلام کرده قصد حضور ندارد.

اما مصطفی آجرلو برای حضور در انتخابات جدی است و هاشمی هم گزینه ای است که همزمان از سوی بخشی از بدنه فدراسیون فوتبال که به وزارت ورزش نزدیک است و برخی چهره های اصولگرای حاضر در ورزش حمایت می شود.

آنهایی که می گویند کلید بازی دست مهدی تاج است، هنوز هم منتظرند تیم تاج و اصفهانی ها اسلامیان را به میدان رقابت بفرستد. بقیه گزینه ها هم فقط در حد حرف مطرح هستند.

فردا آخرین روز ثبت نام است، روز پایان گمانه زنی ها...

کد خبر 80032

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =