سناتور جمهوریخواه لیندسی گراهام روز جمعه در فرودگاه واشنگتن توسط حامیان ترامپ محاصره شد و آنان وی را خائن به کشور خواندند.

ایرنا: سناتور جمهوریخواه لیندسی گراهام روز جمعه در فرودگاه واشنگتن توسط حامیان ترامپ محاصره شد و آنان وی را خائن به کشور خواندند.

به نقل از شبکه ان بی سی نیوز، سناتور گراهام که در مدت چهار سال دولت ترامپ یکی از حامیان جدی بود، زمانیکه قصد داشت صبح جمعه (به وقت محلی) در فرودگاه واشنگتن سفر هواپیما شود، توسط حامیان و طرفداران ترامپ محاصره شد.

حامیان ترامپ، گراهام را خائن خواندند

حامیان ترامپ با خطاب قرار دادن سناتور گراهام وی را خائن به کشور خواندند و دوباره بر ادعای تقلب در انتخابات ۲۰۲۰ ریاست جمهوری آمریکا تاکید کردند.

به رغم آنکه سناتور گراهام توسط نیروهای امنیتی فرودگاه مورد حفاظت قرار داشت اما یکی از زنان حامی ترامپ به وی نزدیک شد و خطاب به گراهام گفت: شما مانند زباله هستید، هر کجا که بروید برای همیشه اینگونه خواهد بود.

سناتور گراهام یکی از جمله هم حزبی های ترامپ است که به رغم آنکه حادثه روز چهارشنبه و حمله به ساختمان کنگره را خودزنی دانست اما از طرح دموکرات ها برای کنار گذاشتن رییس جمهوری از طریق متمم ۲۵ قانون اساسی حمایت نکرد.

کد خبر 79999

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =