آخرین اخبار

تمدید مهلت پرداخت متقاضیان مسکن ملی کارگری

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: با توجه به احراز شرایط متقاضیان در طرح اقدام ملی مسکن، چنانچه افراد متقاضی طرح اقدام ملی مسکن تاکنون موفق به افتتاح حساب و واریز مبلغ آورده اولیه نشده اند، در فرصت باقیمانده نسبت به تکمیل موجودی اقدام کنند.

احمد توصیفیان مدیر کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان همدان در گفت وگو با خبرنگار ایلنا از تمدید مهلت واریز اولیه و تکمیل موجودی متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن جامعه هدف (کارگران، بازنشستگان و مستمری بگیران ) خبر داد وگفت: با توجه به احراز شرایط متقاضیان در طرح اقدام ملی مسکن، چنانچه افراد متقاضی طرح اقدام ملی مسکن تاکنون موفق به افتتاح حساب و واریز مبلغ آورده اولیه نشده اند، در فرصت باقیمانده نسبت به تکمیل موجودی اقدام کنند.

توصیفیان در ادامه با اشاره به احداث 200 هزار واحد مسکونی برای کارگران، بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی گفت: تسهیلات و اقدامات حمایتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این خصوص، ویژه کارگران، بازنشستگان و سایر گروه های هدف ، مشمول متقاضیانی خواهد شد که پرداخت اولیه آنها کامل شده باشد.

وی با اشاره به اینکه آمار ثبت نام شدگان در این طرح به تفکیک شهرستان توسط وزارت متبوع اعلام شده است، گفت: تسهیلات و اقدامات حمایتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ویژه کارگران، بازنشستگان و سایر گروه های هدف مشمول متقاضیان خواهد شد.

توصیفیان درادامه گفت: مسکن یکی از الزامات اولیه در راستای صیانت از جامعه کار و تلاش است و کارگر اگر دارای مسکن باشد و از این بابت دغدغه‌ای نداشته باشد با آرامش روحی و روانی بیشتری در کار و تولید ایفای نقش می‌کند و این مهم اثرات اجتماعی و اقتصادی زیادی بر خانواده‌ها دارد.

کد خبر 79850

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =