آخرین اخبار

3 روستای شهرستان میانه از ارتباط اینترنت و تلفن همراه بهره مند شدند | وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی با اشاره به ایجاد 2 سایت جدید در روستاهای شهرستان میانه، گفت: با احداث 2 سایت جدید، روستاهای فندقلو، طارون و استانجین در شهرستان میانه، با جمع 336 خانوار و با جمعیتی بالغ بر 990 نفر تحت پوشش ارتباط اینترنت و تلفن همراه قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی، محمد فرزاد مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی با اشاره به برنامه های اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی برای ایجاد عدالت ارتباطی در استان، گفت : یکی از مهم ترین اهداف اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات ایجاد عدالت ارتباطی برای همه ی روستاهای استان است و در این راستا اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تمام تلاش خود را برای رعایت عدالت ارتباطی به کار گرفته است تا همه ی روستاهای استان بتوانند از ارتباط تلفن همراه و اینترنت بهره مند شوند.

فرزاد با اشاره به ایجاد 2 سایت جدید در روستاهای شهرستان سراب، افزود: خوشبختانه با احداث 1 سایت دیگر روستای استانجین شهرستان میانه از ارتباط تلفن همراه بهره مند شد و جمع سایت های احداث شده در شهرستان میانه از ابتدای سال 1399 تا کنون به 2 سایت رسید.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با اشاره به روستاهای تحت پوشش قرار گرفته با احداث 2 سایت جدید در شهرستان میانه، تشریح کرد: خوشبختانه سایت احداث شده علاوه بر امکان برخورداری از ارتباط تلفن همراه از تکنولوژی اینترنت همراه نیز بهره مند بوده، بطوریکه روستاییان طارون و فندقلو از اینترنت نسل چهارم و سوم همراه بهره مند شدند. همچنین روستای استانجین نیز از ارتباط تلفن همراه بهره مند شد و در مجموع این سه روستا با جمع 336 خانوار و با جمعیتی بالغ بر 990 نفر تحت پوشش ارتباط اینترنت و تلفن همراه قرار گرفتند.

کد خبر 79807

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =