آخرین اخبار

سی‌ان‌ان: قربانیان کرونا در آمریکا از ۳۵۰ هزار نفر فراتر رفت

شبکه خبری سی‌ان‌ان عصر روز یکشنبه (به وقت تهران) با استناد به آمار دانشگاه جانز هاپکینز خبر داد که شمار قربانیان ویروس کرونا در آمریکا از ۳۵۰ هزار نفر فراتر رفته است. بر اساس آمار دانشگاه جانز هاپکینز تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا نیز همچنان روند فزاینده خود را حفظ کرده و به بیش از ۲۰ میلیون و ۴۳۰ هزار نفر رسیده است.

 

شبکه خبری سی‌ان‌ان گزارش داد که شمار قربانیان ویروس کرونا در آمریکا از 350 هزار نفر عبور کرد.

به گزارش فارس، شبکه خبری سی‌ان‌ان عصر روز یکشنبه (به وقت تهران) با استناد به آمار دانشگاه جانز هاپکینز خبر داد که شمار قربانیان ویروس کرونا در آمریکا از 350 هزار نفر فراتر رفته است.

بر اساس آمار دانشگاه جانز هاپکینز تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا نیز همچنان روند فزاینده خود را حفظ کرده و به بیش از 20 میلیون و 430 هزار نفر رسیده است.

در حال حاضر حدود 85 میلیون نفر در جهان به ویروس کرونا مبتلا شده که از این تعداد بیش از یک میلیون و هشتصد و سی و هفت هزار نفر جان خود را از دست داده‌اند.

سی‌ان‌ان چند روز پیش گزارش داده بود، رقم دویست‌وپنجاه هزار قربانی کرونا آنهم طی فقط ده ماه در ایالات متحده، از تعداد فوتی‌های سالانه در این کشور بر اثر موارد مختلف (سوانح رانندگی، بیماری، خودکشی و غیره) بیشتر است.

به نوشته خبرگزاری «آسوشیتدپرس»، فرماندار ایالت کالیفرنیا بامداد پنجشنبه نیز خبر داد دومین مورد ابتلا به گونه جدید ویروس کووید۱۹ که به کرونای انگلیسی معروف شده، در این ایالت رخ داده است.

این در حالی است که روز قبل از آن نیز فرماندار ایالت کلرادو اعلام کرده بود اولین مورد ابتلا به کرونای انگلیسی، در این ایالت شناسایی شده است.

از سوی دیگر، بیمارستان‌های کالیفرنیای آمریکا در حالی با کمبود تجهیزات و خدمه مواجه است که احتمال می‌رود تعطیلات کریسمس موج جدیدی از بیماران را به سمت این مراکز روانه کند.

لینک کوتاه کپی لینک
کد خبر 78881

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =