آخرین اخبار

۵۷ پرونده تخلف به ارزش ۶۰ میلیارد تومان برای متخلفان اقتصادی استان فارس تشکیل شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: در فصل پاییز امسال ۶۶۲ مورد بازرسی از انبارهای موجود در این استان به عمل آمده که برای ۵۷ مورد پرونده تخلف به ارزش ۶۰ میلیارد تومان تشکیل شد.

به گزارش خبرآنلاین از فارس :  حمیدرضا ایزدی با اشاره به تخلفات اقتصادی صورت گرفته در پاییز سال جاری اظهار داشت: ۶۶۲ مورد بازرسی از انبارهای موجود در این استان به عمل آمده که برای ۵۷ مورد تشکیل پرونده انجام و حدود ۶۰ میلیارد تومان جریمه برای متخلفان در نظر گرفته شده است.

وی با ابراز تاسف نسبت به تخلفات صورت گرفته به جزئیات این تخلفات پرداخت و گفت: ۵۷ پرونده تخلف شامل۳۱ مورد احتکار، ۱۴ پرونده مربوط به عدم اعلام موجودی و ۱۲ مورد نیز در زمینه تخلف فروش اجباری بوده که جهت رسیدگی و صدور رای نهایی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارسال شده است.

ایزدی گفت: عمده این تخلفات مربوط به کالاهای اساسی مثل روغن خوراکی، شکر، قند، رب گوجه فرنگی، برنج بوده و تخلف در دیگر کالاها مانند: کود شیمیایی، روغن موتور، لاستیک و سیمان است.

رئیس سازمان صمت فارس با تاکید بر برخورد قانونی با متخلفان و افراد سودجو از مردم خواست در صورت مشاهده هر نوع تخلف یا احتکار آن را با سامانه ۱۲۴ سازمان صمت فارس، شماره تماس ۳۲۳۴۰۰۰۰ اتاق اصناف یا شماره سامانه ۱۳۵ اداره کل تعزیرات حکومتی استان در میان بگذارند تا در سریع ترین زمان ممکن اقدامات لازم جهت رسیدگی و برخورد قانونی صورت بگیرد.

ایزدی بیان کرد: این روزها برخی افراد سودجو اقدام به احتکار کالا در منازل مسکونی می‌کنند در این راستا نیز از مردم شریف استان تقاضا داریم که موارد را جهت تخلیه این کالاها اطلاع‌رسانی کنند.

48

کد خبر 78862

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =