آخرین اخبار

بورس مثبت به کار خود پایان داد | رشد یک هزار و ۳۲۸ واحدی شاخص کل

تالار شیشه ای امروز یکشنبه ۱۴ دی ماه را افزایشی آغاز کرد و در ساعات ابتدای معاملات شاخص کل تا ۳ هزار و ۵۰۰ واحد مثبت شد اما در میانه راه ارتفاع کم کرد و در پایان معاملات با یک هزار و ۳۲۸ واحد افزایش بر عقربه یک میلیون و ۳۵۵ هزار متوقف شد.

به گزارش همشهری آنلاین، در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت ۱۲:۳۰ شاخص کل با یک هزار و ۳۲۸ واحد افزایش رقم یک میلیون و ۳۵۵ هزار واحد را روی نماگر اصلی بازار به ثبت رساند. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۵۳۸ واحد افزایش به رقم ۴۵۵ هزار و ۷۰۸ واحد رسید. معامله‌گران امروز یک میلیون و ۶۹۸ هزار معامله به ارزش ۱۰۹ میلیارد و ۸۴ میلیون ریال انجام داده‌اند.

ملی صنایع مس ایران، پتروشیمی نوری، بانک پارسیان، گروه مپنا و س. نفت و گاز و پتروشیمی تامین  نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند. همچنین سرمایه گذاری تامین اجتماعی و پالایش نفت اصفهان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی این بازار داشتند.

فرابورس نیز با ۸۷ واحد افزایش رقم ۱۹ هزار و ۳۱۰ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار امروز ۸۶۹ هزار و ۹۶۰ معامله انجام داده‌اند که ۵۹ میلیارد و ۵۰۸ میلیون ریال ارزش داشت.

سنگ آهن گهر زمین، اعتباری ملل، پتروشیمی زاگرس و هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند. همچنین صنعتی مینو، گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و بیمه کوثر نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی این بازار داشتند.

کد خبر 78836

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =