آخرین اخبار

خبرگزاری ایرنا: فرمانده انتظامی شهرستان دماوند از دستگیری باند ۴ نفره سارقان حرفه ای و کشف ۸ فقره سرقت اماکن خصوصی (باغ و ویلا) در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ حسین فاضلی روز یکشنبه با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی وقوع سرقت اماکن خصوصی و ساختمانهای نیمه کاره به شیوه مشخص در حوزه شهر گیلاوند، موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران کلانتری ۱۲ مرکزی قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات صورت گرفته توسط ماموران این فرماندهی با اقدامات پلیسی موفق شدند سارقان مورد نظر را با هماهنگی قضائی در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کنند.

این مقام مسئول تصریح کرد: پس از دلالت متهمان به کلانتری و مواجهه با مدارک و مستندات محکم پلیسی لب به اعتراف گشوده و به بزه انتسابی اعتراف که تحقیقات در خصوص دیگر اقدامات مجرمانه آنان ادامه دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند اظهار داشت: متهمان که همگی دارای سوابق متعدد مجرمانه بوده، پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و با قرار مناسب روانه زندان شدند.

سرهنگ فاضلی در خاتمه افزود: موفقیت پلیس در کشف جرائم نتیجه تعامل با شهروندان است، لذا توصیه می گردد هر گونه تردد مشکوک را بدون فوت وقت از طریق تماس رایگان ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.

دستگیری سارقان سیم و کابل برق با ۶فقره سرقت در دماوند

این مقام مسئول همچنین در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم و کابل برق به شیوه و شگرد مشخص، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار عوامل انتظامی پاسگاه انتظامی منطقه جابان از توابع شهرستان دماوند قرار گرفت.

وی افزود: کارکنان انتظامی پس از بررسی صحنه های سرقت با پی جویی های پلیسی دریافتند، کلیه سرقت ها به یک شیوه و شگرد بوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند تصریح کرد: با پیگیری ها و اقدامات پلیسی و گشت زنی هدفمند در ساعات بامدادی سرانجام سارقان را حین سرقت کابل برق شناسایی که اقدام به فرار نمودند ولی به علت عدم کنترل خودرو تصادف و متوقف که متهمان به کلانتری دلالت داده شدند.

سرهنگ فاضلی در ادامه اظهار داشت: پس از اقدامات اولیه جهت احراز هویت متهمان مشخص گردید نامبردگان دارای سابقه سرقت و اعتیاد به مواد مخدر هستند در منطقه اقدام به سرقت مینمودند که طی بازجویی های تخصصی لب به اعتراف گشوده و به ۶فقره سرقت سیم و کابل برق اعتراف کردند.

وی ادامه داد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

کد خبر 78785

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =