آخرین اخبار

رئال مادرید موفق شد با گل‌های لوکاس وازکز و مارکو آسنسیو با نتیجه‌ی دو بر صفر، سلتاویگو را شکست دهد تا موقتا صدر جدول لالیگا را در آغاز سال ۲۰۲۱ میلادی بدست آورده باشد.

فوتبالی: رئال مادرید موفق شد با گل های لوکاس وازکز و مارکو آسنسیو با نتیجه‌ی دو بر صفر، سلتاویگو را شکست دهد تا موقتا صدر جدول لالیگا را در آغاز سال 2021 میلادی بدست آورده باشد.

فرلاند مندی مدافع چپ فرانسوی رئال مادرید هم در این بازی فیکس بود و عملکرد نسبتا خوبی داشت. او تبدیل به یک هیولا در ترکیب رئال مادرید شده است به طوری که او رکوردی جدید را در ترکیب سپیدپوشان ثبت کرد.

رئال مادرید باز هم با حضور فرلاند مندی در یک بازی لالیگایی به پیروزی رسید. حضور فرلاند مندی در ترکیب بازی‌های لالیگایی رئال مادرید همواره نتایج خوبی را به همراه می‌آورد. این در حالی است که رئال مادرید به همراه مارسلو باخت و مساوی های زیادی را در لالیگا تجربه کرده و به نظر می‌رسد که مدافع برزیلی دچار افت شدیدی شده و دورانش در رئال مادرید به پایان رسیده است.

پیروزی دو بر صفر رئال مادرید مقابل سلتاویگو 30امین بازی فیکسی بود که فرلاند مندی در ترکیب رئال مادرید برای یک بازی لالیگایی حضور دارد و این تیم زمین مسابقه را بدون شکست ترک می‌کند. در واقع این آمار برای این بازیکن چشم‌گیر است چرا که نشان می‌دهد رئال مادرید در حضور او بازی را به حریفانش واگذار نمی‌کند.

کد خبر 78645

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =