آخرین اخبار

۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۰۶:۰۵
رکوردشکنی «زن شگفت‌انگیز»

قسمت دوم فیلم ابرقهرمانی «زن شگفت‌انگیز» رکورد بهترین فروش افتتاحیه در دوران همه‌گیری را به نام خود ثبت کرد.

خبرآنلاین: در پایان‌هفته مصادف با کریسمس که معمولا از شلوغ‌ترین روزهای گیشه سینما است، فیلم «زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴» روی پرده سینماها رفت.

این فیلم در روزهای نخست اکران با فروشی بیشتر از ۱۶ میلیون دلار رکورد فروش در دوران همه‌گیری کرونا را شکست. پیش از این فیلم «تنت» ساخته کریستوفر نولان در افتتاحیه حدود ۱۰ میلیون دلار بلیت فروخته بود.

رکوردشکنی «زن شگفت‌انگیز» در روزهای تاریک هالیوود

کمپانی برادران وارنر در سیاستی که برای دوران کرونا پیش گرفته است، همزمان فیلم «زن شگفت‌انگیز» را در پلتفرم‌ پخش آنلاین خود نیز منتشر کرد.

البته این حرکت با اعتراض‌های زیادی روبه‌رو شده است و بسیاری از جمله کریستوفر نولان با آن مخالف هستند. نولان این شیوه پخش فیلم را «افتضاح» می‌داند.

«زن شگفت‌انگیز» در حالی روی پرده رفته است که در آمریکای شمالی فقط ۳۵ درصد سالن‌های سینما باز شده‌ و سهم این فیلم حدود ۲ هزار سالن شده است.

فروش جهانی «زن شگفت‌انگیز» تا اینجای کار به حدود ۸۰ میلیون دلار رسیده است و پیش‌بینی می‌شود در نهایت به چیزی حدود ۱۸۰ میلیون دلار برسد.

در مقام مقایسه قسمت نخست «زن شگفت‌انگیز» در افتتاحیه بیش از ۱۰۰ میلیون دلار فروش داشت و در نهایت فروشش به ۸۲۲ میلیون دلار رسید.

کد خبر 78644

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =