آخرین اخبار

4 گزینه پیش روی مسی ؛ لئو در تابستان 2021 در کدام تیم بازی می‌کند؟

اسپورت کاتالونیا در آخرین گزارش خود از 4 گزینه پیش روی مسی صحبت کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس،‌ از امروز لیونل مسی می‌تواند با هر تیمی که خواست مذاکره کند تا در تابستان 2021 به آن باشگاه منتقل شود.

ستاره بارسلونا که تابستان 2020 خواهان جدایی بود، هنوز قراردادش را تمدید نکرده و شایعات انتقال او به برخی باشگاه‌ها روز به روز بیشتر می‌شود.

مسی البته در مصاحبه مهم خود در هفته گذشته (در اینجا بخوانید) اعلام کرد که تا انتهای فصل در خصوص تصمیمش فکر نخواهد کرد و در تابستان آینده‌اش را مشخص می‌کند.

اما با این حال رسانه‌ها از گزینه‌های پیش روی مسی صحبت می‌کنند و اسپورت در آخرین گزارش خود (جلد امروز اسپورت نیز به مسی اختصاص یافته بود و در اینجا بخوانید) از آینده فوق ستاره بارسلونا نوشت.

مسی در صحبت‌های خود مدعی شد که می‌خواهد یک فصل در لیگ حرفه‌ای آمریکا بازی کند و به احتمال فراوان در اینترمیامی و باشگاه دیوید بکام توپ بزند.

آلبرت ماسنو، خبرنگار اسپورت در گزارشی از4 گزینه  پیش روی لئو مسی صحبت کرد که آن را در زیر بخوانید.

*ماندن در بارسا

هنوز طرفداران فوتبال امید دارند و برخی نیز معتقد هستند که مسی در بارسلونا می‌ماند. این ایده پس از مصاحبه دیدنی لئو با شبکه راک1 قوت هم گرفت و به نظر می‌رسد رئیس بعدی باشگاه بارسلونا می‌تواند این موضوع را حل کند.

یکی از نکات مورد توجه در تصمیم مسی بحث «خانواده» است. او در مصاحبه ابتدایی خود با سایت گل که از ماندنش رونمایی کرد، از اهمیت خانواده حرف زد. فرزندانش و همسرش علاقه دارند در کاتالونیا بمانند و همین مسئله می‌تواند تصمیم مسی را تحت الشعاع قرار دهد.

*تماس گواردیولا

دیدن زوج پپ و لئو تمام خاطرات زیبای فوتبال در سال 2008 تا 2012 را دوباره زنده خواهد کرد. پپ معتقد است که حضور مسی می‌تواند جوایز و قهرمانی را تضمین کند و فوق ستاره آرژانتینی نیز به دنبال این افتخار است.

اسپورت در گزارش خود نوشت که تمدید پپ با منچسترسیتی تا سال 2023 به این معنی است که بتواند با مسی طی 2 سال به آن چیزی که می‌خواهد دست پیدا کند.

*با نیمار در لیگی کوچک

نیمار در مصاحبه خود صحبت‌های عجیبی کرد و گفت می‌خواهد سال آینده با لئو بازی کند. بارسلونا به دلیل مشکلات اقتصادی نمی‌تواند نیمار را به نیوکمپ بازگرداند و به نظر می‌رسد این صحبت نیمار با رفتن مسی به پاریس محقق خواهد شد.

اسپورت نوشت که مالک قطری باشگاه پاریس نیز می‌خواهد پیش از جام جهانی 2022 قطر، مسی در تیم او حضور داشته باشد. به نظر می‌رسد پاریس برای گرفتن مسی نیاز دارد تا ام‌باپه را به تیمی دیگر مثل رئال یا لیورپول بسپارد. به همین دلیل می‌خواهد پازل خرید مسی را اینگونه حل کند.

*آمریکا

رفتن به لیگ آرژانتین یکی از گزینه‌های مسی است ولی او می‌خواهد همچنان در سطح اول بازی کند. به همین دلیل حضور او در لیگ حرفه‌ای آمریکا در سال 2021 بعید به نظر می‌رسد و فوق ستاره آرژانتینی می‌خواهد در سن‌های بالاتر و زمانی که توان جسمانی‌اش کمتر شد راهی آن لیگ شود. طبق برخی گزارش‌ها مسی با اینترمیامی به توافق رسیده تا در سال 2023 با لوئیس سوارس راهی آمریکا شوند.

به گزارش فارس، انتقال او به آمریکا به همین دلیل در سال 2021 بعید به نظر می‌رسد و او باید از بین پاریس، بارسلونا و منچسترسیتی یک تیم را انتخاب کند. البته برخی از چلسی یا یوونتوس نیز به عنوان گزینه‌ای برای لئو صحبت می‌کنند که بسیار دور از ذهن است.

انتهای پیام/

کد خبر 78600

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =