آخرین اخبار

اقدام نجومی هتل ترامپ در روز تحلیف بایدن!

ایسنا نوشت: هتل بین‌المللی ترامپ در واشنگتن هزینه اقامت در این هتل را در آستانه تحلیف رئیس جمهور منتخب سه برابر حد معمول افزایش داد.

به نوشته روزنامه ایندیپندنت، به خاطر در نظرگرفتن احتمال پیروزی دونالد ترامپ، رئیس جمهور در حال کناره‌گیری آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ و تحلیفش، ماه‌ها بود که رزرو اتاق در این هتل برای تاریخ ۱۶ تا ۲۰ ژانویه ۲۰۲۱ امکان‌پذیر نبود اما این هتل اخیرا امکان رزرو اتاق برای این بازه زمانی را باز کرد.

امکان رزرو اتاق‌ها ابتدا با هزینه‌ای بالاتر از حد معمول باز شد و هزینه اقامت در سوئیت‌های هتل ترامپ تقریبا با یک افزایش سه برابری از شبی ۸۸۶ دلار به ۲۲۲۵ دلار افزایش یافته است.

وب‌سایت این هتل در حال حاضر می‌گوید مهمانانی که در هفته تحلیف جو بایدن، رئیس جمهور منتخب آمریکا به این هتل می‌آیند باید حداقل دو شب اقامت را رزرو کنند آن هم در شرایطی که ارزان‌ترین اتاق‌ها برای تاریخ ۱۹ و ۲۰ ژانویه شبی ۲۲۲۵ دلار است. هزینه اقامت در این هتل در روزهای دیگر ماه ژانویه به طور میانگین شبی ۴۳۶ دلار است.

هتل بین‌المللی ترامپ تنها هتل در واشنگتن نیست که به بهانه مراسم تحلیف هزینه‌های اقامت را افزایش داده است. اما در حال حاضر هزینه اقامت در هتل ترامپ از اکثر رقبا بالاتر است.

تصمیم برای باز کردن امکان رزرو هتل ترامپ در تاریخ‌های پیرامون مراسم تحلیف جو بایدن کاملا مغایر با تصمیم صاحب آن برای امتناع از قبول نتایج انتخابات ۲۰۲۰ است.

ترامپ و تیمش بارها ادعای تقلب در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ را مطرح کرده‌ و بیش از ۵۰ مورد شکایت قانونی با هدف ابطال نتایج این انتخابات تنظیم کرده‌اند. اگرچه اکثر این شکایت‌ها یا رد شده و یا کنار گذاشته شده‌اند.

گزارشات مختلفی پیرامون برنامه‌های دونالد ترامپ برای ۲۰ ژانویه وجود داشته است اگرچه در حال حاضر بعید به نظر می‌رسد که وی سنت اخیر برای شرکت در این مراسم به منظور واگذاری علنی قدرت را به جای آورد.

اوایل سال جاری میلادی سازمان ترامپ برنامه‌ها برای فروش هتل بین‌المللی ترامپ در واشنگتن را اعلام کرده بود اما روزنامه واشنگتن پست به نقل از منابعی گزارش داده که این برنامه‌ها به خاطر فروپاشی بازار به تعویق افتاده‌اند.

310 310

کد خبر 78521

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =