آخرین اخبار

۳ کشته و ۷ زخمی در حمله ائتلاف عربی به مراسم عروسی در حدیده یمن / درخواست انصارالله برای تحقیقات بین المللی

سخنگوی وزارت بهداشت دولت صنعا گفت: "مزدوران متجاوز یک سالن عروسی در حدیده را هدف قرار دادند که منجر به شهادت ۳ تن و زخمی شدن ۷ تن دیگر شد. در همین راستا، محمد علی الحوثی، عضو شورای عالی سیاسی انصار الله در توییتر خود نوشت: "هدف قرار دادن تالار عروسی در استان حدیده یک جرم از پیش تعیین شده است." وی خواهان انجام تحقیقات فوری بین المللی در این باره شد.

در پی حمله توپخانه ای ائتلاف متجاوز عربی به نزدیکی یک تالار عروسی در حدیده یمن شماری غیرنظامی کشته و زخمی شدند.

به گزارش ایسنا، شاهدان عینی به خبرگزاری آلمان (DPA) گفتند، پس از حمله توپخانه ای به نزدیکی یک تالار عروسی در حدیده یمن سه غیرنظامی کشته و هفت نفر دیگر زخمی شدند.

شاهدان اظهار داشتند که خمپاره ها کنار تالار عروسی فرود آمدند.

درخواست تحقیقات

جنبش انصارالله یمن نیروهای وابسته به ائتلاف متجاوز عربی را مسئول هدف قرار دادن این سالن دانست.

سخنگوی وزارت بهداشت دولت صنعا گفت: "مزدوران متجاوز یک سالن عروسی در حدیده را هدف قرار دادند که منجر به شهادت ۳ تن و زخمی شدن ۷ تن دیگر شد.

وی افزود: این هدف گیری و بمباران مناطق مسکونی و اهداف غیرنظامی نشانه بی اعتنایی ائتلاف و مزدوران آن به زندگی غیرنظامیان است و تجلی میزان اصرار این تجاوزگران به کشتار غیرنظامیان بی گناه و سکوت مداوم سازمان ملل است.

در همین راستا، محمد علی الحوثی، عضو شورای عالی سیاسی انصار الله در توییتر خود نوشت: "هدف قرار دادن تالار عروسی در استان حدیده یک جرم از پیش تعیین شده است."

وی خواهان انجام تحقیقات فوری بین المللی در این باره شد.

لینک کوتاه کپی لینک
کد خبر 78511

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =