آخرین اخبار

زیباکلام: حتی اگر چهره‌های شاخص اصلاح‌طلبان هم تایید صلاحیت شوند، آن‌ها هیچ شانسی برای کسب رای مردم و پیروزی ندارند

استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران گفت: حتی اگر چهره‌های شاخص اصلاح‌طلبان هم تایید صلاحیت شوند، آن‌ها هیچ شانسی برای کسب رای مردم و پیروزی ندارند.

استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران گفت: حتی اگر چهره‌های شاخص اصلاح‌طلبان هم تایید صلاحیت شوند، آن‌ها هیچ شانسی برای کسب رای مردم و پیروزی ندارند.
به گزارش تلکسیران، صادق زیباکلام در گفتگو با تابناک تصریح کرد: با توجه به عملکرد اصلاح‌طلبان در مجلس دهم، هیچ امیدی برای موفقیت آن‌ها در انتخابات مجلس آینده وجود ندارد. او با بیان اینکه هیچ مشارکتی در انتخابات نخواهد داشت، گفت: با توجه به اینکه اصلاح‌طلبان بسیار مورد سرزنش و انتقاد بدنه اجتماعی‌شان هستند، حتی اگر در انتخابات رد صلاحیت نشوند و چهره‌های شاخص این جریان در انتخابات شرکت کنند هیچ امیدی به پیروزی آن‌ها وجود ندارد.
زیباکلام خاطرنشان کرد: کارنامه ضعیف اصلاح‌طلبان در مجلس دهم در راستای تحقق مطالبات مردم و توجه به دغدغه‌های آن‌ها بستر نامناسبی را در جهت اعتماد مجدد مردم به آن‌ها فراهم کرده است.
وی تاکید کرد: اصلاح‌طلبان در وضعیت فعلی هیچ شانسی برای کسب موفقیت در انتخابات مجلس ندارند از این رو در این زمینه و بستر بدون شک شرایط برای پیروزی رقبای دیرینه آن‌ها یعنی اصولگرایان فراهم است.
وی گفت: بدون شک مجلس آینده متعلق به نمایندگان اصولگرا است و تنها تعداد اندک شماری از اصلاح‌طلبان در قوه مقننه آینده حضور خواهند داشت که این اقلیت ناچیز به طور حتم فرصت و مجالی برای عرض اندام در مقابل رقبای خود پیدا نخواهند کرد.
کد خبر 7760

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =