آخرین اخبار

حذف جانی دپ از «دزدان دریایی کارائیب» همچنان خبرساز

باوجودی که آینده چندگانه «دزدان دریایی کارائیب» روشن و مشخص شده است اما واقعا آینده حضور جانی دپ یا کاپیتان اسپارو در این مجموعه فیلم‌ها مشخص نیست.

 باوجودی که آینده چندگانه « دزدان دریایی کارائیب » روشن و مشخص شده است اما واقعا آینده حضور جانی دپ یا کاپیتان اسپارو در این مجموعه فیلم‌ها مشخص نیست.

کوین مک‌نالی همبازی جانی دپ در این مجموعه فیلم‌ها در یک مصاحبه پادکستی با همکار دیگرشان گرگ الیس دراین مورد صحبت کردند. مک‌نالی و الیس هر دو درباره تولید دوباره چندگانه «دزدان دریایی کارائیب» باهم بحث داشتند، مک‌نالی عقیده داشت که این چندگانه نیاز به طراوت تازه دارد که شامل استعدادهای جدید و جوان می‌شود.اما او عقیده دارد می‌توان فیلمی با حضور جک اسپارو ساخت، چنین ظرفیتی وجود دارد.مک‌نالی پاراتر فراتر نهاد و گفت که در قسمت ششم «دزدان دریایی کارائیب» می‌توانند دنبال جک اسپارو بگردند و تمرکز فیلم روی جستجوی جک اسپارو باشد.

اما متاسفانه چنین ایده و طرحی فعلا روی میز مدیران دیزنی؛ تهیه کنندگان چندگانه دزدان دریایی کارائیب نیست.

از سوی دیگر رسانه ها خبر دادند که جانی دپ درخواست کرده است که دادگاه شکایت او را از نشریه‌ی «سان» دوباره بررسی کند.در مقاله ای او را همسر آزار رسان درباره امبر هرد توصیف کرده بود،

او از دادگاه استیناف خواسته باری دیگر به اتهامی که نشریه‌ی انگلیسی سان درمورد او منتشر کرد، رسیدگی کند. چندی پیش قاضی علیه دپ حکم صادر کرد و گفت اتهامات درست بوده. همین امر باعث شد تا جانی دپ نقش گریندل والد را در چندگانه «جانوران شگفت انگیز» از دست بدهد. جانی دپ اعتقاد دارد که دادگاه او عادلانه نبوده و حکم قاضی اشتباه است.

کد خبر 77231

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =