آخرین اخبار

ماجرای مرگ تلخ هوادار پرسپولیس بعد از باخت در فینال | سیدجلال باید عذرخواهی کند!

هوادار پرسپولیس از شدت ناراحتی باخت تیمش در فینال آسیا دچار حمله قلبی شده بود.

به گزارش همشهری آنلاین "بهروز خورشیدیان"، ۳۳ ساله که اهل شهر یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد به شمار می رود، شب دیدار پرسپولیس ایران با اولسان کره جنوبی در مرحله فینال لیگ قهرمانان آسیا در یک اتفاق تلخ و ناگوار بر اثر سکته قلبی فوت کرد. 

 ایسنا، دراین خصوص نوشت پس از سوت پایان دیدار پرسپولیس و اولسان، مرحوم خورشیدیان هوادار متعصب پرسپولیس با سردرد و ناراحتی به اتاق می رود تا شاید حالش بهتر شود اما دیگر بیدار نشد و فوت کرد.

این هوادار تیم پرسپولیس، متاهل و دارای یک فرزند پسر ۸ ساله به نام سامی است. سامی در این‌باره می‌گوید: سید جلال حسینی کاپیتان تیم پرسپولیس بخاطر باخت این تیم در فینال آسیا و مرگ پدرم باید بیاید و معذرت خواهی کند.

"الهه صبوری"، همسر بهروز خورشیدیان در خصوص مرگ شوهر خود گفت: ساعت ۱۵ روز یکشنبه ۲۹ آذر ماه رفتیم منزل دامادمان که بازی فینال آسیا را تماشا کنیم. همسرم قبل از بازی استرس زیادی برای تیم پرسپولیس داشت و گفت اگر پرسپولیس شکست بخورد چکار کنم که در نیمه دوم بازی وقتی پرسپولیس گل دوم را خورد، حال شوهرم (بهروز) بد شد و با ناراحتی از منزل دامادمان بیرون زد و به منزل‌ خودمان رفت.

وی افزود: وقتی رسیدم خانه همسرم به اتاقش رفت و گفت قلبم درد میکند، چرا پرسپولیس بی خیال جام شد.

خانم مرحوم خورشیدیان بیان کرد: شوهرم به من گفت بگذار بخوابم، خوابید و صبح که رفتم بالای سرش دیگر بیدار نشد و تمام کرد. همسرم عاشق تیم پرسپولیس بود و حساسیت خاصی روی این تیم داشت. 

"محسن جلیل"، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد در این خصوص گفت: این مورد ساعت ۱۱ و ۵۲ دقیقه ظهر روز ۳۰ آذر ماه به اورژانس اطلاع داده شد که وقتی نیروهای اورژانس به محل رسیدند مرحوم خورشیدیان دچار جمود نعشی بود که از علائم مرگ قطعی است و حداقل هفت تا هشت ساعت از مرگش گذشته بود.

وی افزود: در هیجانات شدید چون آدرنالین زیاد ترشح می شود اگر هیجان خوب مدیریت و تخلیه نشود می تواند باعث حمله و ایست قلبی شود.

جلیل اظهار کرد: قطعا چون آقای خورشیدیان نسبت به تیم پرسپولیس حساس بوده دچار حمله قلبی شد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه هیچ گونه علائم مشکوک دیگری در این مرحوم وجود نداشت، بیان کرد: مرگ این فرد به علائم سکته قلبی بر می‌گشت که ناشی از هیجانات باخت تیم پرسپولیس بوده است.

همچنین کامروز امینی، مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این رابطه گفت: هر چند استرس و فشار عصبی می تواند شروع کننده مرگ آقای خورشیدیان باشد اما علت اصلی و دقیق مرگ پس از نتیجه آزمایش‌های سم شناسی و آسیب شناسی مشخص و اعلام می شود.

گفتنی است که تیم فوتبال پرسپولیس تهران در فینال لیگ قهرمانان آسیا در روز شنبه ۲۹ آذرماه ۱۳۹۹ با نتیجه دو بر یک مقابل اولسان هیوندای کره جنوبی شکست خورد.

کد خبر 76525

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =