آخرین اخبار

قرارداد عجیب مهدی قائدی با استقلال | ستاره آبی‌ها به دنبال جدایی

قرارداد مهدی قائدی به دلیل نداشتن رقم اعتبار ندارد.

به گزارش همشهری آنلاین شایعات و اخبار مختلفی در خصوص مهدی قایدی ستاره تیم فوتبال استقلال و آینده او در این تیم شنیده می‌شود.

میزان در این خصوص گزارش داده که در جدیدترین شایعه گفته شده که قایدی به یکی، دو مدیر برنامه اعلام کرده تا مقدمات رفتنش به لیگ ستارگان قطر را فراهم کنند. ماجرا وقتی جالب‌تر می‌شود که منابع خبری اعلام کردند این مدیر برنامه‌ها به قایدی گفتند با توجه به اینکه با استقلال قرارداد دارد بهتر است به جای نیم‌فصل، در پایان فصل لژیونر شود تا دیگر مبلغی از قراردادش را مجبور نشود به استقلال بدهد.

این در شرایطی است که در همان ابتدای فصل و قبل از شروع مسابقات اعلام شد که قایدی قراردادش را چند فصل دیگر با استقلال تمدید کرده اما حالا جزئیات عجیبی از این مسئله به گوش می‌رسد. گفته شد قراردادی که قایدی با باشگاه استقلال در ابتدای فصل به عنوان تمدید قرارداد امضا کرده، فقط تاریخ دارد و در آن مبلغ قید نشده است و به این ترتیب آن قرارداد هیچ ارزشی ندارد.

طبق قانون فقط قراردادی دارای ارزش است که در آن به غیر از تاریخ، مبلغ هم قید شده باشد که ظاهراً در خصوص قرارداد قایدی اینطور نبوده است. یعنی ستاره استقلال با این شرایط در پایان فصل به راحتی از این تیم جدا می‌شود بدون اینکه بخواهد مبلغی را پرداخت کند. این به این معناست که خبر تمدید قرارداد باشگاه استقلال با قایدی بیشتر یک خبر و تمدید قرارداد تبلیغاتی بوده تا یک تمدید قرارداد حرفه‌ای و درست.

شرایط وقتی جالب می‌شود که بدانید مدیران استقلال در چند وقت گذشته بارها از قایدی خواستند به باشگاه بیاید تا برای قانونی شدن تمدید قراردادش مبلغی را در قرارداد اضافه کند تا دیگر مشکلی وجود نداشته باشد، اما قایدی زیر بار این مسئله نرفته و نمی‌خواهد قراردادش را به صورت رسمی و قانونی تمدید کند تا بتواند در پایان فصل بدون هیچ مشکلی لژیونر شود.

باید دید در نهایت در این مورد عجیب چه اتفاقی رخ می‌دهد و آیا قایدی قراردادش را به صورت قانونی تمدید می‌کند یا این که در پایان فصل به صورت رایگان از استقلال جدا می‌شود. از یکی از تیم‌های قطری به عنوان مقصد بعدی قایدی در صورت جدایی از استقلال یاد می‌شود.

کد خبر 76503

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =